Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik, hogy allergiás a...

Létezik, hogy allergiás a westiem a Scalibor nyakörvre?

Figyelt kérdés
Mióta rajta van, állandóan vakaródzik. allergiás lenne rá, vagy csak zavarja?
2014. máj. 8. 23:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt-e előtte rajta másféle kullancs elleni nyakörv? Hol vakaródzik? Milyen a nyakörv alatt a szőre, bőre?
2014. máj. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Van olyan, hogy az állat allergiás a bolhanyakörvre.


Nekem ugyan macsekom van de az enyém is és a barátnőm cicája is allergiás a nyakörvekre. Mindegyikre.

Folyton vakaróznak és a nyakukon ki is hullik a szőr foltokban.


Szerintem vedd le róla és várd meg, hogy reagál rá. Habár az anyag már benne van úgyhogy várni kell vele néhány napot, hogy felmérd mennyit változott a vakaródzás mértéke.


Ilyenkor a legjobb ha spot-on csepegtetős bolhairtót veszel neki.

2014. máj. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
leginkább a nyakánál vakarja, de nem piros a bőre, és a szőre sem hullik. 2 napja van rajta.
2014. máj. 9. 00:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Volt rajta valaha is állandóra ilyen "szoros" nyakörv? Mert ha nem, akkor csak szokatlan és zavaró neki, és pár nap alatt megszokja. De mindenképp figyeld és ha elváltozás látszik a bőrén, akkor allergia lesz. A húgom kutyája is vakarózott tőle elég sokáig, aztán megszokta.
2014. máj. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a pincsim allergias volt ra. Ugyhogy meg az is lehet. A Forestoval semmi baja :)
2014. máj. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az enyém sem bírta ezt a fajtát. Ráadtuk és egy óra múlva, észrevettük, hogy nem bír egy helyben megmaradni a kutya. Mintha valami mindig piszkálta volna, vakaródzott, nyüzsgött. Elaludt majd 5 perc után felijedt. Állatorvos azt mondta valószínűleg allergiás valamelyik összetevőjére. Vettünk másik fajtát azzal semmi gond.
2014. máj. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én Westim is vakrózik,kb.az első 3 napban,hogy ráteszem az új nyakörvet.Utána semmi.Legközelebb(kb.az ősszel) megpróbálom azt,hogy kibontom az újat,kiteszem a polcra,és hagyom pár napig,majd csak utána rakom rá...
2014. máj. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
úgy látszik, csak zavarta. Nem piros a bőre, és már nem is vakaródzik. :D
2014. máj. 12. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!