Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit csinálnátok ezzel az...

Ti mit csinálnátok ezzel az állatorvossal?

Figyelt kérdés

Van/ volt egy fiatal állatorvosom, akihez sokáig (évekig) jártam és elég jól ismerjük már egymást. Az utóbbi pár alkalommal viszont tökre félrediagnosztizálta a kutyámat meg a fülműtétjét is eléggé elrontotta, így már nem járok hozzá.

Szeretném a nála csinált leleteket megkapni, mivel megyek külföldre, meg amúgy is, legyenek nálam. Ő viszont semmit nem képes elküldeni. Kértem már röntgenfelvételt, arra többször mondta, hogy majd utánanéz, majd elküldi stb. stb., de a mai napig nem kaptam meg. Tegnap meg írtam neki, hogy a laboreredményeket is szeretném megkapni, erre meg már nem is reagált. Nagyon haragszom rá, főleg, hogy csomó pénzt kiadtam ezekre a leletekre. Szerintetek hogyan tudnám rajta "behajtani"?


2014. máj. 9. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda személyesen.Emailben vagy telefonon simán leráz,mint ahogy meg is tette.
2014. máj. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
Személyesen menj be hozzá, e-mailben -ha kicsit is nem szorulok rá a pénzedre, mert mondjuk, nem tudhatod, lehet, nyert a lottón, vagy örökölt egy hatalmas összeget, és már pont nem érdekli a szakma- ha ilyen helyzetben lennék, amit leírtam, hogy nem szorulnék rá a lóvédra, én is leráználak. Ha a praxisát nem adta vissza (amihez megintcsak joga van), akkor ott kell legyen rendelési időben.
2014. máj. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mondjuk még egy éve volt egy biopszia lelet, amit neki kellett volna kikérnie. Ha 5x nem ígérte, akkor egyszer sem és ez személyesen volt.

Nagy balhét meg nem akarok csapni a rendelőben. Kiabáljak vagy mi?:D

2014. máj. 9. 11:08
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát egy állatorvosnál elég szomorú ha csak a pénz motiválja a szakmájában...

Meg mondom, több éves ismerettség a miénk és sajnos nagyon gyakran kellett hozzá járni. Sok mindent tud rólunk, szóval már csak ezért is.

Meg persze nem ingyen, szívességből kaptam, hanem fizettem érte, nem is keveset.

2014. máj. 9. 11:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, ha fontosak neked ezek a dolgok, akkor akár kiabálhatsz is, de ha megfenyegeted, hogy bejelented a kamaránál, ha most azonnal nem adja ki a leleteket, az talán hatásosabb.
2014. máj. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is támogatom, hogy személyesen menj be, és legyél határozott.
2014. máj. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Menj oda, táborozz le, mondd meg neki, hogy te itt szépen megvárod, míg előkeresi a felvételeket.

Vagy ha nem lehetséges, akkor ígérd meg, hogy másnap visszamész.

2014. máj. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 zsuzsabazsa ***** válasza:
Én ugyanazt tenném amit az utolsó írt. Menj oda ne hagyd magad lerázni. Mondd meg, hogy neked ez okvetlenül kell most.
2014. máj. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!