Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki tudja milyen fajta?

Paylol kérdése:

Ki tudja milyen fajta?

Figyelt kérdés

Hello.2012-be vettem egy kiskutyát fajtiszta Angol Cocker Spánielnek..mostmár kétlem hogy az.. de az tuti hogy csak spániel vér van benne csak épp az nem hogy milyen.

Adatok:

kor: 1év,9hónap.

marmagasság:42 cm.

súly: 11,7 kg

képek:


1.kép: [link]

2.Kép: [link]

3.Kép: [link]

4.Kép: [link]


2014. máj. 9. 11:10
1 2
 11/15 Platypus ***** válasza:
Szerintem elképzelhető némi szetter beütés is.
2014. máj. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
66%

Mivel kb 10 éve még óriási divat volt az angol cocker és rendesen el is szúrták a fajtát a szaporítók, simán előferdülhet, hogy az a visszafelé 4 szülő is spanci volt, csak valahol összeraktak 2 olyan kutyát, amit nem kellett volna. Egyébként a színe nem stimmel meg a szőrének a minősége. A fülhossz az jó, csak kár, hogy meg van nyírva. Ezek a hibák ellenőrízetlen szaporítás következményeként simán előjöhetnek ha mondjuk egyik szülő sem felel meg teljesen a standardnek és pont a rossz tulajdonságaikat örökítik. Ha vesenje spániel, akkor azt vettek neked, csak sajnos nem sikerült jól a kölyök.

Én nem tartom ezt a tk nélküli kölyök nem fajtatiszta dolgot, ugyanis logikusan akkor így egy fajtamentő szervezet sem működhetne, kivéve, ha csak és kizárólag tk-s kutyákat mentenének, viszont ez szerencsére nem így van.

Az viszont tény, hogy tk nélkül visszakövethetetlen a dolog, így bármi becsúszhat...

2014. máj. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, akkor most mi van?


"2012-be vettem egy kiskutyát fajtiszta Angol Cocker Spánielnek."


majd:


A kérdező kommentje:


"de amugy nem vagyok hülye:') ajándékba kaptam a kutyát azért nem tudom.."


Most te vetted vagy kaptad?

2014. máj. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 zsuzsabazsa ***** válasza:
Egyet értek veled Emese.
2014. máj. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
szín és pofija alapján én egy beagle-t megkockáztatnék egyik szülőnek
2014. máj. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!