Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetek? Van-e remény,...

Mit tehetek? Van-e remény, vagy feladhatom, mert nem ütközik törvénybe?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek az ismerőse tart otthon egy westie-t ketrecben.. valami embertelen körülmények között.. mocskos, szennyezett, hidegbe és ugye a westie kan és össze van zárva egy idősebb kistestű szukával!!! 5 hónapos, de nagyon sajnálom!!! Mesélte a csaj, hogy a kiskutya folyton felakarja csinálni már most a szukát.. nagyon féltem e kiskutyát, és az időset is!!=(((

[link]

ez Ő

írtam a fajtamentőknek, de félek, hogy nem tudnak segíteni =((((


2009. dec. 27. 16:37
 1/6 anonim válasza:
72%
Hát, mérettől függően (mármint a te és a barátnőd ismerősének méretétől) odamehetsz egy kisebb, ütés erejének növelésére képes tárggyal (gy.k.: fadarab) és finoman jobb belátásra bírhatod, esetleg elhozhatod a kutyust. Vagy, ha lehet, zárd be őt egy ketrecbe.
2009. dec. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%
az állatmentőket hívd fel. fenntvan a neten a telefonszámuk!!!!!!!!
2009. dec. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

írtam egy e-mailt a fajtamentésnek, és egy fórumba is írtam. Hátha...

amúgy 13 évesen Érdről nem tudok elmenni megverni, jobb belátásra bírni egy Horti 10 éves csajt meg a családját...

2009. dec. 27. 17:14
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A területileg illetékes jegyzőnél lehet bejelentést tenni.
2009. dec. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon bátor lány vagy, ha 13 évesen így kiállsz a kiskutyáért! Le a kalappal előtted! Valóban, a helyi (horti) jegyzőnek lehet bejelentést tenni a család nevével, címével. Kötelesek ellenőrizni és eljárni az ügyben. De nagyon ügyes vagy, hogy a fajtamentőknek is írtál, hátha ők is tesznek lépéseket. Csak így tovább, nagyon jó ember vagy!
2009. dec. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem vagyok bátor. csak azt tettem amit helyesnek tartok. segítek egy ártatlan élőlényen :$:)
2009. dec. 27. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!