Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudom törvénybe ütköző-e...

Nem tudom törvénybe ütköző-e az, hogy elaltat valaki egy ép egészséges kutyát "csak" azért mert sokat kölykedzik és ez a gazdi terhére van? Az állatorvosnak nincs ezért felelőssége?

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 19:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem törvénybe ütkző, de nem fér a fejembe, hogyha kifizeti a 20ezret az elaltatásért, akko miért nem tudja ugyanezt a pénzt az ivartalanításra költeni... Rejtély... és még szánalmas is...
2009. aug. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért altatja el? Miért nem ivartalanítatja?

De felelőssége van az állatorvosnak, az enyém és az általam ismert orvosok nem csinálnák meg, hanem intéznének neki egy menhelyi helyet, vagy gazdit.

2009. aug. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyen gazdit meg az állatorvost is elaltatnám.Miér nem ivartalanítatja?Szánalmas, lúzer a gazdája.MIÉR NEM VISZI MENHELYRE HA MEGUNJA??????????????
2009. aug. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%

Miért ragaszkodtok a menhelyhez?? A legtöbb állatot ott is elaltatják és képzeljétek el csak magatokat egy 2x2x2 méteres (vagy annál kisebb) ketrecben még egy csomó emberrel együtt. :(

Amúgy én se értem, ivartalanítsa már az első kölykedzése után és ennyi. :)

2009. aug. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Tisztességes állatorvos nem is vállal el ilyesmit, inkább felajánlja, hogy ivartalanítja, vagy segít neki gazdát keresni. Az "elaltatást" egyébként egészséges állat esetében gyilkosságnak tartom.
2009. aug. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én meg annyit mondok h a kutya helyett azt a mocskos k*rva embert kéne elaltatni örökre.
2009. aug. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy ugyanazt gondoltátok és válaszoltatok is!

Azért arra még kíváncsi vagyok, hogy nem lehetne feljelenteni az ilyen állatorvosokat?

2009. aug. 12. 20:11
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Feljelenteni szerintem sajnos nem lehet.

De többször gondoltam már rá, hogy kéne egy feketelistát csinálni orvoskról, akik pl. ezt megcsinálják, akik azt ajánlják, hogy egy ellés kell a kutyának, akik nem látják el a sérült állatot, mert nincs éppen pénz annál a ki bevitte, aki kivizsgálás nélkül mondd diagnózist, aki azt mondja, hogy pl daganatos beteg kutyát nem lehet Magyarországon gyógyítani....stb

2009. aug. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
a doki csak te a dolgát amire feljogosították:/
2009. aug. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%
teszi*
2009. aug. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!