Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Öreg, szenilis, legyengült...

Öreg, szenilis, legyengült kutyát elaltat a doki?

Figyelt kérdés
Már nem szobatiszta, nagyon lefogyott, látása, hallása is nagyon megromlott. Nem méltó már szegényemhez ez az élet. Nem érdekli semmi, az evés is kizárólag akkor ha húst kap. Nehezen mozog, nem találja a helyét, mindennek nekimegy, én szoktam a párnájára visszavinni. Viszont úgy olvastam hogy csak gyógyíthatatlan betegség miatt altatnak a dokik. Mennyire igaz ez? Nem veszik figyelembe hogy a kutyának sem jó ez már így?
2014. máj. 10. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
kérdezd meg a dokit,szerintem elaltatja.
2014. máj. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Az orvosok többsége emberből van (a maradék elaltat neked egy makkegészséges kutyát is, ha eleget fizetsz), látják ők is, hogy így már nem élet az élet szegény blökinek, csak szenved.
2014. máj. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy elaltatnának egy ilyen kutyát.
2014. máj. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

Ebben az esetben elaltatná. Végtére is, ez sem gyógyítható nála.

Ha azért vinnéd, mert meguntad, vagy megharapott, nem altatnák el, de így... szegénynek ez valóban nem élet már.

2014. máj. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Tudod, az öreg, "szenilis" (ilyet még nem hallottam) kutyák már csak ilyenek, mármint a legtöbb! Az enyém igen aktív volt akkor is. Ha nincs betegsége, miért ne élhetne? Ha legyengült, kérj a dokitól immunerősítőt, csonterősítőt, vitamint stb. Ha nehezen mozog, segíts neki. Semmiképpen sem tesz jót az,ha nem mozog, ezért gyengül le.
2014. máj. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 zstimi ***** válasza:
Hány éves? A mi kutyán is ilyeneket csinált és amikor már nyűszítet meg úgy ment mintha le lenne bénulva a fél oldala akkor altattuk el. 18 és fél éves volt. Nagyon sajnáltuk de már csak szenvedett.
2014. máj. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!