Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől lehet 14 hetes kiskutyán...

Mitől lehet 14 hetes kiskutyánál hirtelen odakapós vakarózás? Bolha nincs benne, nagyon alaposan átnéztük, a doki sem talált semmit nálla.

Figyelt kérdés
Bolha nyakörv, és csepp is van rajta, átfésültük bolha fésűvel nincs benne bolha. Főleg a nyakát, oldalát, combját vakarja. Csirkét nem kap, tehát az is kilőve. Hosszú szőrű és mot azt látom hogy magyon nő a szőre, ez esetleg okozhat viszketést? A másik furcsaság de ezt csak 3x tapasztlatam tegnap délután hogy játék közben felnyüszít, odakap a jobb combjához mintha fájna vagy lenne ott valami, ez max 3-4 másodprc majd megy tovább. Nem sántít nem kiméli, alaposan átnéztem de semmit nem találtam, ha simizem maszírozom nem reagál rá. Kedve, étvágya jó semmi furcsa, vagy eltérő dolog nincs ezeken kívűl a viselkedésében. Valakinek ötlet esetleg?
2014. márc. 25. 06:20
 1/1 anonim válasza:
szúnyog csípés esetleg? Az nem különösen észre vehető és viszket ha nem vakarja meg.
2014. márc. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!