Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az am. Bulldogom az utóbbi...

Az am. Bulldogom az utóbbi években ha mellettem ül az egyik mellső lábát felemeli. Mi az oka ennek? Szuka, nagyon szeretve van, sosem volt bántva.

Figyelt kérdés
2009. dec. 27. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Először egy orvosi vizsgálat kellene az adott lábon, és ha az nem mutat semmit, akkor meg kell figyelni, milyen helyzetben csinálja ezt....lehet hogy valamikor jutalmat vagy dicséretet kapott érte és egyszerűen csak pacsizik....


de az első a szervi ok kizárása legyen!

2009. dec. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem fájdalmasan emeli, hanem mintha felém "nyúlna". Pacsizni nem tud, 2 hónapos kora óta velem van.
2009. dec. 28. 11:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azt szeretné, hogy foglalkozz vele! A mienk akkor csinálja ezt!
2009. dec. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kutyám kifejezetten a lába emelgetésével kér simogatást. Egyáltalán nem tud pacsizni, ha tartom a kezem, nem adja bele a lábát, viszont állandóan bökdös a lábával, hogy foglalkozzak vele. :) Szerintem a tied is csak így hívja fel magára a figyelmet.
2009. dec. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!