Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudom így nevelni?

Hogy tudom így nevelni?

Figyelt kérdés
Fiatal lány vagyok, és olyan helyeken keresztül járok dolgozni ahol csodálkozok ha látok legalább 1 fehér embert. Undorító a környék... és ha netán lesz olyan hogy későig bent kell lennem, és este egyedüli nőként kell hazajönnöm egy ilyen környéken, azt nem élem túl. Szeretnék magam mellé egy olyan kutyát , aki jó barát, kedves, de emellett őriz engem, véd a többi embertől. Nem csóválja nekik a farkát hanem támad, harap ha hozzámérnek. Ismerősömnek volt ilyen kutyája. Milyen fajta ajánlott? No, meg hogy lehet betanítani hogy így viselkedjen?

2014. máj. 13. 11:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Örző védő fajták,vagy annak keverékei,da biztonságosan azok is csak kiképezve működnek.Szóval kutyasuliba kell velük járni hosszasan,munkába meg gondolom nem kutyával járnál,ezért szerezz be egy jó kis gázsprayt,meg nem árt egy önvédelmi tanfolyam sem.
2014. máj. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A mai törvények szerint bármilyen szituációban embert harap a kutya, büntetést von maga után.

Szerezz be önvédelmi eszközöket.

2014. máj. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2014. máj. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De, kutyával járnék a munkába.
2014. máj. 13. 12:14
 5/13 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel hogy megbüntetnek érte.... megér annyit.
2014. máj. 13. 12:15
 6/13 anonim ***** válasza:
De emiatt elvehetik toled a kutyadat, el is altathatjak. Kicsit gondolkozz...
2014. máj. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Legrosszabb esetben a kutyát elaltatják vagy veszélyesnek nyilvánítják és pl. szájkosár viselésére kötelezik, ami nem segít neked az utcán.

A kutyád talán 1-1,5 évig is "használhatatlan" lesz mint védelmező. Mert kölyök és kiképzésre szorul. A kutya nem jó megoldás neked. Ha ilyen rossz környéken laksz egy kutya amúgy sem elég, mert ezeknek az embereknek gyerekjáték elintézni fél perc alatt és akkor megint egyedül leszel.

2014. máj. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Paprikaspay. Ha megharap valakit a kutya (nem számít miért) elveszik tőled és elaltatják.
2014. máj. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha ennyire félsz akkor menj el önvédelmi tanfolyamra. Vagy tanulj harcművészetet. A kutyába kést döfnek és vége (3 éves koráig amúgy sem vennéd hasznát).
2014. máj. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Rottweilert ajánlok. A nem idén barnultak félnek tőle mint a tűztől. Tapasztalat. De kutyasuliban el kell járnod vele, nem elég az alaptanfolyam, ha tényleg azt akarod, hogy komolyan őrizzen téged, és tud kontrollálni kinek ugorjon neki és mikor, őrző-védő tanfolyamra is kell hordanod.
2014. máj. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!