Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mostanában milyen kutyafajtát...

Mostanában milyen kutyafajtát vesznek leginkább az emberek és miért, mi a max. ár amit egy kutyáért adnak?

Figyelt kérdés

2014. máj. 13. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
El kell keserítselek, de nem valószínű, hogy itt sok segítséget fogsz kapni az üzletszerű szaporításhoz.
2014. máj. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom hogy milyen kutyafajtát, de szerintem max. 150 amit egy ember egy kutyáért adna.Mármint, ha valaki nagyon szeretne kutyát az bármennyit képes érte kiadni szerintem.Mint én, nekem egy 200-250 ezres kutyafajta tetszett meg. :)
2014. máj. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem szaporítani szeretném,saját magamnak szeretnék egyet venni és kíváncsi vagyok más emberek véleményére is,hogy ezzel a témával kapcsolatban ki hogy gondolkozik.
2014. máj. 13. 21:43
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Olyan kutyafajtát vegyél ami illik hozzád, és akkora mozgásigénye van mint neked. Ne pedig az alapján válassz kutyát, hogy melyiket veszik leginkább az emberek. Utánozás egyébként is majom szokás.
2014. máj. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én 370-ért fogok venni,ha az isten is úgy akarja,jövő tavasszal egy boston terriert.


Közkedvelt fajta egyébként a staff,border,yorki,csivava,bichonok,német juhász...de ezekből ugye már annyi van,mint égen a csillag,tehát az ára is megy egyre lejjebb.sajnos.

2014. máj. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
De az rajtad hogy segít, hogy mások milyen kutyát vesznek? Mások nem te vagy. Meg akik divatkutyákat vesznek, legtöbbször azok sincsenek vele tisztában, hogy mit vállalnak, nem is passzol hozzájuk a kutya, csak láttak egyet és megtetszett nekik a cuki szőrgombóc. Meg úgy gondolják, hogy százezer forint túlzás egy kutyáért, aztán vagy rohangálnak vele állatorvoshoz többször annyiért, mert minden baja van a szerencsétlen szaporított kutyának, vagy csak simán kidobják, mert nem akarnak rá költeni, vagy a nevelésével foglalkozni, mert ugye nem volt egy rendes tenyésztő, aki megmondja nekik, hogy rossz ötlet nekik az a fajta. Szóval nagyon nem jó irányból közelíted meg ezt a fajtaválasztás témát.
2014. máj. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ingyen elhozni egy kutyamenhelyről. Pl kb 3 hónapja egy tiszaújvárosi menhelyről hoztam egy beoltott, bechipeztett keverék foxit az itthoni keverék foxim mellé. NEM KÉREK EGY FT-OT SEM. Annyit mondtak, hogy ők nem a pénzért csinálják, de persze minden adományt szívesen látnak. Minimentők a nevük, Borsodban van pár telephelyük. Mi a francnak több 100 ezerért egy kutya. A gyerekre kell annyit költeni, nem egy kutyára, ezt persze nem úgy értem, hogy a kutyára nem kell költeni, csak na :) Az meg a lelkednek is jó, hogy megmentesz egy érző állatot :) Mióta megvan és kimegyek hozzá megsimogatni, nem bírja ki, hogy ne nyalogasson. Barátnőmmel hoztuk el autóval, én vezettem, barátnőm fogta az ölében és akármikor jön hozzám barátnőm a kutya felismeri és örömittasan fut hozzá. Egy ember elfelejtené, hogy ő hozta a jó helyre, egy kutya nem :)
2014. máj. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Természetesen így akartam írni: NEM KÉRTEK EGY FT-OT SEM! :D


Itt a link amúgy: [link]

2014. máj. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kutyasuliban mostanában legtöbbször border collit látok, utcán meg yorkit. Németjuhászt már annyira nem, kezd kimenni a divatból, hálistennek már csak az vesz aki tényleg tud is foglalkozni vele.

Rengeteg beagle-t látok, az is fain kutya. Házőrzőnek puli van sok.

Mopsz, francia buldog is elég népszerű, nagytestűek közt az amstaff és a cane corso tarol.

De semmit sem írtál le magadról, így nem tudunk neked segíteni! Ha szeretnéd hogy segítsünk, írd le az elkélzeléseidet, és hogy hol élsz, milyen életstílusod van.

2014. júl. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!