Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Leírok néhány kutyafajtát és...

Leírok néhány kutyafajtát és mondjátok hogy szerintetek melyik a legjobb: Leonbergi Dalmata Újfundlani Komondor Afrikai oroszlánkutya Tibeti masztiff Nápolyi masztiff Német dog Sarplaniai pásztorkutya Moszkvai őrkutya. Melyika legjobb ezek közül?

Figyelt kérdés
Mindegyik kutyára lenne elég időm naponta legalább kétszer vinném sétálni nagy házunk van , udvarunk is nagy van tavunk is és van egy hat éves hugom. Árban is légyszi mondjátok mennyi az amelyiket a legjobbnak gondoltok! Előre is köszi :)

2014. máj. 5. 22:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Plüsskutya! Árban is, foglalkozásban is viszi a pálmát.
2014. máj. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Miben a legjobb?

Első kutya lenne?

2014. máj. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Ha határozott egyéniség vagy s utánaolvasol a tartásának, a nevelésének akkor én a Komondort mondanám. Szerintem keress rá milyen a Komondor. De ha igazán jó és hálás ragaszkodó kutyát akarsz én mindenképp menhelyi kutyát vinnék haza. Tudom mit beszélek a Komondorom is és a többi kutyám is mind talált kutya.
2014. máj. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Mire a legjobb? Családi kutyának? Játszani? Vagy házőrzőnek? Kiképezni vagy csak kedvencnek? Lakásba vagy kintre?
2014. máj. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Az a legjobb, ha még vársz egy kicsit ezzel a dologgal. Amíg élnek olyan elképzelések a fejedben, hogy van "A Legjobb" kutya, addig inkább még tanulj róluk :)
2014. máj. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Mi az, hogy "a legjobb"? Egy élő állatról van szó, nem egy csomag rágóról.
2014. máj. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

A fajtatiszták pénzbe kerülnek, kivéve az apródos szaporítók, de olyan kutyát ne vegyél semmiképpen! Menhelyen keresgélj, nagyon sok kutya van ott, rengeteg fajtájú és egyéniségű!!

Amúgy nekem az afrikai a kedvencem, de nem volt még olyanom, csak szeretnék. Döntsd el, hogy mire kell a kutyus. Családi vagy agility, pörgős kutyus kell?

A felsorolt fajták között is kutyától függ a természete. Keress tenyésztőket, érdeklődj, ha hozzáértők, akkor tudnak segíteni.

2014. máj. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

te is külső alapján választasz kutyát??


Kezdőknek maximum leonbergi és újfundlandi,de ezek is 150-200e ft-ba fájnak.A többi egyáltalán nem kezdő kutyásoknak való és zömmel inkább a 300e és felette van az áruk.Moszkvai őrnek nem,de az nem való kezdőknek.Nagyon nem.

2014. máj. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
sok kedvencemet felsoroltad Leonbergi Újfundlani Afrikai oroszlánkutya Német dog a többinek nem túl jó a természete
2014. máj. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Afrikai oroszlánkutya?:D ne nevettess már...az nem épp egy hétköznapi kedvenc,ahhoz igen nagyfokú kutyás élet kell...
2014. máj. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!