Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Voltam menhelyen és nem...

Voltam menhelyen és nem találtam meg az, , igazit " tehát továbbra is keresem a megfelelő kutyafajtát . (előző kérdésem) Szerintetek milyen fajta spániel lehetett? Részeletek lent .

Figyelt kérdés
Az utcán láttam egy fekete spániel kutyust (rákérdeztem a gazdijánál, de csak annyit mondott spániel ) beirtam google-be hogy spániel de semelyik képen se ugy nézett ki mint ő . Nem volt olyan kicsi mint itt a képeken, inkább nagyobb volt és izmos, szerintetek milyen fajta spániel lehetett? Ja és fajtatiszta volt .

2014. ápr. 6. 14:07
 1/7 anonim válasza:

[link]


Nézelődj és legyen fantáziád, attól még, hogy pont az a kutya izmos volt, még nem biztos, hogy az fajtajelleg. Szín természetesen ugyanez.

2014. ápr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Én túlérzékeny vagyok, gondolom ezért tudok így meglepődni az emberek tuskóságán. Megláttál az utcán egy kutyát és neked pont ugyanolyan kell, mert az "jujdecuki" oké. De hogy végigjársz egy menhelyet és nem rendít meg azoknak a szomorú sorsú állatoknak a reménytelensége, csak mert te azt az utcán látott "jajdecukit" akarod, az nem semmi.. :(
2014. ápr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Részben igaza van az utolsónak, de annyiból nem, hogy nem szabad sajnálatból kutyát választani. Ha menhelyről hoznék kutyát, nem akarnám tudni az előéletét, nem érdekel, hogy kínozták-e, verték-e, a kutya a jelenben él, nekem pedig kötelességem gazdaként a legjobbat nevelést biztosítani neki, nem sajnálni, hanem vezéreként viselkedni. Ezzel lehet egy kutyát helyrehozni.

Bocsi az offért. Érdeklődj a spániel fajtamentőknél, hátha tudnak segíteni.

2014. ápr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem azért nem hoztam el kutyát mert lttam az utcán spánielt. Hanem mert nem találtam olyat akibe" beleszerettem " volna Eleve fiatalt akarok es csak egy fiatal kutya volt egy tacskó es tacskót nem szeretnék.. Es nem úgy van hogy jajdecuki utcán láttam spánielt hanem mert megtetszett es uttánna akartam nézni de nem találtam meg a pontos fajtát . Úgy értem izmosabb hogy ilyen nagyobb volt es nem ilyen kis húsos de nem azért mert éheztették vagy ilyenek mert nem volt olyan !
2014. ápr. 6. 18:11
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Hagyd, hogy ő vagyis a kutya találjon rád! Ő válasszon ki téged! Akkor lesz igazi gazdi-kutya kapcsolat. Lehet, hogy te kiválasztasz majd egyet, de a kutyának nem te leszel a nagy ő! Erre is kéne gondolni...
2014. ápr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező!

Miért is nem volt hasznos az, amit írtam? Miért kellett lepontozni? Erre felelj!


Aki gyakorlott kutyás az tudja a következőket:

- nem minden kutya való egy bizonyos emberhez/gazdához!

- nem minden ember igényei passzol egy bizonyos fajtához!


Utána kell(ene)olvasni a fajta igényinek és azután kell(ene) választani!


Nos, írsz egy normális választ, vagy újra lepontozol amit téged minősít?


Kép nélkül aztán ki mondja meg neked, hogy milyen kutyát láttál? Itt kezdődik az értelmiségi szint.

2014. ápr. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van angol cocker spániel, amerikai cocker spàniel, cavalier king charles spàniel, breton spániel, springer spàniel

Ezeket nézd meg a neten

2014. ápr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!