Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik Jobb táp az Orijen...

Létezik Jobb táp az Orijen márkánál?

Figyelt kérdés
Nekem ez tűnik a tápok Mercédeszének.
2009. dec. 28. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
A ma Magyarországon kapható tápok közül szerintem is ez a legjobb összetételben.
2009. dec. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha igazán a tápok mercédeszére vágysz, akkor otthon sajátkezűleg készítsd el kutyád ételét. Bárányhúsból vagy pulykából ( semmi csont), egy kis táplálék kiegészítővel.
2009. dec. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

utolsóval vitatkoznék.... nem tudsz olyan összetételű táplálékot házilag előállítani ami jobb lenne mint egy szuper-prémium táp.


Természetesen egyedfüggő hogy mi a legjobb a kutyának. Nem mindenkinek az Orijen a csúcs...munkakutya tápok pl. vannak jobbak.

2009. dec. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy annak tűnik, hiszen azt akarják, hogy ezt hidd el. Most felkapott lett a gabonamentesség, mert ezzel lehet még több pénzt kihúzni az emberek zsebéből.... 2 év múlva meg majd kitalálják azt is, hogy magára a húsra is allergiás a kutya (logikusan gondolkodva nem állunk túl messze ettől, ha már a csirkeallergiát feltalálták). Akkor majd lesz húsmentes táp... kérdés, hogy mi kerül bele helyette... mondjuk már most van vegetáriánus kutyatáp, amin igen jót mosolyogtam.
2012. aug. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!