Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy egy nagytestű kutya...

Hogy egy nagytestű kutya ételének fele hús legyen, hogyan lehet normális áron megoldani?

Figyelt kérdés
2014. máj. 15. 00:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Hentes.
2014. máj. 15. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Tapra gondolsz vagy kulon hus?
2014. máj. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

kacsai-liba nyak 80ft/kg darálva 120ft


kacsafej 100ft csirkefej 150ft (fagyosan)

2014. máj. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Korbe kell nezni a neten. Meg a piacokon. 3kutyat etetek hussal. 100kilo felett vannak osszesen. Havi 20 ha jol allok es nem sajnalom a penzt akkor 30.000 bol megoldom az etetesuk.
2014. máj. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha megírod merre laksz, egyszerűbb segíteni. Pesten piacok közül szerintem a fővám téri a legolcsóbb
2014. máj. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Pest megyében.

Még csak készülünk a kutyusra.

Táppal lehet helyettesíteni a húst?

A kacsanyakra és hasonlókra gondoltam én is, de azt már a kölyöknek is lehet adni, nem túl csontos?

2014. máj. 15. 14:42
 7/8 anonim ***** válasza:

csak úgy ne etess hússal abból sok jó nem lesz.


Nézz utána neten a BARF illetve PREY modell etetésnek, facebook csoport is van hozzájuk.

2014. máj. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még talán a platinum ami a legközelebb van a nyers etetéshez az összetevőit tekintve (asszem 70% a hústartalma) de nekem speciel nem jött be, nagyon sovány volt tőle a kutyám. FB-on van egy csomó BARF/PREY csoport, ott lehet nagyon jó áron nagyobb tételben húshoz jutni. Én speciel Dabason tudok egy csajt akitől én is szoktam venni csirkét, de körül kell nézni.
2014. máj. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!