Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondjátok néhány olyan nagytes...

Mondjátok néhány olyan nagytestű kutyákat amiket kedveltek és mondjátok hogy miért?

Figyelt kérdés
És az élettartamát is légyszi ha tudjátok :)

2014. máj. 11. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Komondorom van. Nagyon jó házőrző, imádja a gyerekeimet és nagyon hálás egygazdás kutya! Nagyon sok szeretetet tud adni.
2014. máj. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 LiEli ***** válasza:
100%

Német juhász.

Nagyon intelligens (jelenleg a 4-5 helyen van a világranglistán, bátor, 10 év múlva is játékos, jó házőrző, szereti a gyerekeket, nincs nagy higiéniai igénye (gondolok itt bunda kefélésre és ilyesmikre).

Igazi csodakutya. :)

2014. máj. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
A barzoj. Mert ennél nemesebb, elegánsabb, büszkébb kutyát még nem láttam.
2014. máj. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Hovawart, malinois - mindkettő elél 14 évig is, ha jó helyről van és megfelelően tartják

Mindkettő nagyon fogékony a kiképzésre, küllemre a hovawart szebb, a malit viszont megszépíti a letörhetetlen lelkesedése. :D A hovi picit makacsabb, de határozott gazdi mellett nagyon szépen dolgozik ő is. Érzékeny kutyák, nagyon kötődnek a gazdájukhoz, a poroszos kiképzés nem nekik való. Mindkét fajta alkalmas őrző-védőre, amivel szépen le lehet őket fárasztani ösztönileg is.

A nagy testű kutyák többsége sajnos nem a hosszú életéről ismert. :(

2014. máj. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Leonbergi.

Olyan cuki macis

2014. máj. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Rottweiler. Magabiztos, megbízható, ha jól nevelik és jó helyről való, akkor a legjobb társ válik belőle. Kitartó. Kettős személyiség úgymond: a gazdájával nagyon kedves, nagyon bújós, de bármi áron megvéd, ha kell. Nem lusta, de nem is túl pörgős. Imád szaladgálni, kirándulni, úszni, és bármit, amit a gazdájával közösen csinálhat.


Hát én kb. ezekért szeretem :)


Átlagos élettartama 12-14 év, úgy tudom, de ez sok mindentől függ.

2014. máj. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rottweiler (mint előttem is írták) csak kis korban meg kell neki tanítani hogy ki a főnök, kisgyerekkel is nagyon barátságos, intelligens, védelmező, játékos a minénk 8-10 évig élt
2014. máj. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 zstimi ***** válasza:
Cane corso. Nagyon jó a természete, az eddigi legjobb amivel találkoztam, bár lehet hogy nevelés kérdése, imádja a gyerekeket és jó házőrző. Termete és kinézete miatt aki nem ismeri fél tőle, aki ismeri imádja!!!
2014. máj. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!