Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lakásban kutyatartók! Ilyenkor...

Lakásban kutyatartók! Ilyenkor is levisztek nagy sétára a kutyát, amikor egész nap szakad az eső?

Figyelt kérdés
Nemcsak nekem, de a kutyának sem igen van kedve kimenni...
2014. máj. 15. 12:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mi most reggel lenn voltunk 1 órát, utána törölközés mind a háromnak.
2014. máj. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám gyűlöli az esőt, elvégzi a dolgát és teper rögtön vissza a ház felé. Ilyenkor itt fent próbálok vele minél többet játszani és foglalkozni, hogy lefáradjon, ilyen időben ő sem szeret kint lenni.
2014. máj. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk most reggel volt 20 perc séta a megszokott 40 helyett, a délutáni 2 órás haverokkal mászkálásból 1 óra lesz (és egyedül, mert ilyenkor tök kihalt a park), és majd még leviszem 2X15 percre. Ami viszont plusz, hogy átlag napon 3X vagyunk lent, most 4X, igaz rövidebben és nem valószínű hogy lesznek haverok. Plusz ilyenkor senki sincs a parkban így övé az egész, nem kell a zárt futira korlátozódni, és itthon is sokkal többet játszunk. Reggel volt egy fél órás agyi feladat mielőtt lefeküdt a szokásos döglésre, és majd mielőtt megyünk a nagyobb délutáni sétára kicsit gyakorolunk valamit, este meg lesz egy nagy játék. Nem ugyanaz mint szép időben, de így is becsületesen van vele foglalkozva és kifárasztva. Szerintem egy órára azért ti is menjetek majd ki.
2014. máj. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kutyától is függ.A miénket nem zavarja az időjárás. Szerintem nekik mentálisan is fontos a napi séta és én ezért megyek vele még ha tarajos kígyók is hullanak az égből, mert a séta az ő ideje és ez a minimum, hogy egy is kellemetlenésget bevállalok miatta.

De ha a kutya sem akar kimenni, akkor felesleges erőltetni. Majd jelez, ha menni kell.

2014. máj. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az eső hagyján, olyankor igen... De ez a szél, ami most van. Sem ő, sem én nem élvezzük így a sétát, így eü séta van csak.
2014. máj. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik pisilni is csak a ház elé jön ki, a másiknak nem számít, így vele most voltunk lent egy háromnegyed órás intenzív fárasztáson. Most már neki is csak eü séta lesz ma.
2014. máj. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém az esőt utálja,de fölkapom a hónom alá - hehe 3 kg:) - és elviszem a legtávolabbi fa alá ott elvégzi és nyargalna tovább, de nem engedem.


Ebben a szélben azért jó a póráz:), de az már kevésbé, hogy folyton lepisálja magát.

2014. máj. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Kinti-benti kutya, de ebben a trutyis időben bent van most nappal is :) Ma eddig kétszer 5 perc eü-i időt kapott az utcán, kapott enni, itt durmol :) Agymunka a héten nincs, pihi van, minden hétvégén rendezvények vannak, versenyek voltak.

Ha a cipőm száradna kicsit és az eső csökkenne, akkor elmennénk este 1-1,5 órára sétálni, futtatás nélkül. Ha nem, akkor 10 perc pisi-kaki :D


Lakásban éltem kis-közepes kutyával háromnegyed évig, háromszor ugyanúgy levittem esőben is, mint eső nélkül. Ha magára kellett hagynom 8-10 órára, akkor minimum fél órát lent voltunk, de inkább többet labdázás miatt is. De sűrűn volt esőben, hogy a naaaagy 1,5-2 órás séta kimaradt akkor :D

Hangulatomtól függ.

Az, hogy a kutya nem akar kimenni, NEM érdekel :D

Argi is húzta a száját reggel, de ki KELL menni, minél hamarabb intézte el dolgát, annál hamarabb ért vissza a lakásba :D

De ha mennénk nagy sétára, a pocsolyákban játszana :D

2014. máj. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze... Nagy bóklászás persze nincs, mert utálja az esőt...de 3-4 egészségügyi séta mindenképp megvan.


Neki van egy vízlepergetős kis kabátja, azt ilyenkor ráadom, már csak azért is, hogy a kullancsriasztó ne mosódjon ki rögtön a bundájából :D Ha csak szemerkél az eső akkor persze nem adom rá, de most ömlik.

2014. máj. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
enyém imádja az esőt:)
2014. máj. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!