Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma meghalt a kutyánk. Apukám...

Ma meghalt a kutyánk. Apukám után nem sok idővel. Olyan szomorú vagyok, nem tudok másra gondolni, egész nap sírtam. (? )

Figyelt kérdés

Apukám hozta el őt a menhelyről 14 éve. Azóta családtag. Együtt nőttünk fel, egész életében csendes, hűséges, drága lélek volt. Mintha apukám magával szólította volna, az éjszaka végleg elaludt. Reggel találtuk meg élettelen kis testét.

Nagyon hiányzik, együtt nőttünk fel. :'(


2014. máj. 9. 14:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon sajnálom. :((( Régen a papámnak volt egy kutyája, mindenhova vele ment, és mikor eltávozott közülünk a papám nagyon hirtelen, a kutyus pár napon belül "követte" pedig semmi baja nem volt előtte. Nekem is majd megszakadt a szívem, átérzem a fájdalmadat. :(
2014. máj. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Résztvétem. Nekem a lovammal volt így a nagyi után.
2014. máj. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Részvétem. Az én kutyám még él, de néha elgondolkodok mi lesz ha ő már nem lesz.Rossz belegondolni. Képzeld el, hogy a kutyád az örök mezőkön futkározik. :/
2014. máj. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedvesek vagytok!
2014. máj. 9. 15:06
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon sajnálom:( Tudom mit érzel:( Én két kutyámat vesztettem el pár éve, egy év alatt.
2014. máj. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%

Mi kutyánk is idős már, nagyon félek, hogy hamarosan itt hagy minket. Ahogy olvastam a kérdésedet meg a leírást, el is sírtam magam a gondolattól.

Én is sajnálom:( De hidd el, hogy ő most egy jobb helyen van és neki nem fáj, csak neked:(

2014. máj. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Részvétem!! :(
2014. máj. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
Őszinte, szívből jövő részvétem.
2014. máj. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2%
vegyél másikat
2014. máj. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8%
Mi a kérdés?
2014. máj. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!