Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszéd vén öreg ember...

A szomszéd vén öreg ember halálra verte a kutyáját! Meg akarom bosszúlni és megkeseriteni a hátralevő életét! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A szüleim meséltek róla, hogy a szomszéd tipikus gyerek, és állati gyűlölő öreg ember (már látszik a megjelenésén is, hogy mindenkit gyűlöl) halálra verte lapáttal a kutyáját! Én akkor még kicsi voltam, nem tudtam róla. De megkerdeztem a szomszédokat is, és mondták, hogy valóban volt 1 lancos kutyája, és sokszor rá csapott, meg nyuszitett a kutya sokszor!

A gyerekeket is gyűlöli, számtalanszor elzavarta az utcában focizó, biciklis gyerekeket! Mintha az egész utca az övé lenne!!!



Én imádom a kutyákat, és amióta megtudtam ezt, amikor csak meglátom a parasztot, oda mennék, és szétverném a fejét, úgy forrong bennem a düh!


Mit csináljak, mert ez nem hagy nyugodni! Mikor meséltek róla a szüleim, nem tudtam aludni annyira ideges lettem!

Meg akarom bosszúlni a kutya szenvedését! Meg akarom keseríteni a tata hátra lévő életét!

Mit tegyek? Tudtok valamit tanácsolni, hogy ti mit tennétek egy olyan nyugdíjas tipikus öreg emberrel, aki utálja a gyerekeket, az állatokat, és lapáttal halálra verte a láncon tartott kutyáját?


17/f



2014. máj. 15. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
És ha megteszed ugyan mivel leszel különb nála?
2014. máj. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Fektess kábelt a küszöbére.
2014. máj. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Verjél össze egy vén öregembert és helyet bérelsz magadnak 1-2 évre a Tököli Szerelemházban. Verd össze úgy, hogy belehal, máris 5-8-ra emelkedik az ingyen szállás.


Nyugodtan szaladgálhatsz feljelenteni a csávót, már rég elévült az állatkínzása.

2014. máj. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Nekem is forrong a vérem, amikor valaki egy régi történet miatt képes lenne embert ölni.

Szerintem téged kedves kérdező, egy lépés választ el attól, hogy tipikus gyűlölködő legyél, mint a szomszéd öregember, akinek mellesleg nem is ismered az előéletét, nem tudhatod miket élt át, ami idáig vezette.

Talán a bosszú helyett jobb lenne megismerkedni vele, csakhogy az alázatot kíván, ami terem ám bokorban.

2014. máj. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Hidd el az az öregember már megkapta a maga büntetését azért lett ilyen. Szerinted akkora buli mindenki által gyűlölten és megvetetten magányosan meghalni? Hagyd őt békén, azzal csak magadat kevered bajba
2014. máj. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%
Én 'véletlen' felgyújtanám a házát:D
2014. máj. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%

Lehet, hogy egy levél, ilyen szöveggel, hogy: "Tudom, mit tett a kutyájával régen..." vagy ha tudomásod van róla, hogy milyen fajta kutyája volt, egy ahhoz hasonló fotó eljuttatása által lehet, hogy kicsit kényelmetlenül fogja érezni magát, bár az ilyen emberekben nem hiszem, hogy felébred a lelkiismeret, csak még gyűlölködőbb, és bizalmatlanabb lesz.


A bosszú tervezgetése egyébként visszahat az emberre, és növeli benne a haragot, ezáltal még jobban mérgezi az illetőt, úgyhogy nagyon ne tüzeld magad ellene, mert csak magadnak ártasz vele.

2014. máj. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!