Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem bántanák egymást?

Nem bántanák egymást?

Figyelt kérdés
egy 5 honapis maltai kiskutya es egy 3 honapos yorki ossze tudnanak szokni?nem bántanák egymast?csak mert hallottam.hogy aa yorkik eleg agresszivek...
2014. máj. 16. 11:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Egyik kutya sem agresszív,minden nevelés kérdése!
2014. máj. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
az en kiskutyum jol van neveleve igazabol meg nem nagyon talalkozott mas kutyakkal..viszont a bnom kutyaja a 3 honapos yorki nayon neveletlen, nem tudom hogyan fog viszonyulni az en kutyamhoz..es eegy par hetig nalunk fognak lakni..
2014. máj. 16. 11:14
 3/16 anonim ***** válasza:

ezek kölyök kutyák könyörgöm semmit nem fognak csinálni :D


Viszont kedves első ki kell hogy ábrándítsalak. Vannak alapjáraton agresszív kutyák. Vagyis nem agresszívak hanem magas agresszió szintel rendelkezők. Ez alacson agr szintel rendelkező kutya csak a legvégső esetben használha megoldásnak az agressziót. Egy magas agr szintel rendelkező, viszon a legkissebb dologért és válaszolhat agresszióval, Lehet tanítani nekik olyan cselekvéseket amiket betesznek ez elé, de mindig ilyenek lesznek és mindig ott lesz az hogy folyamatosan figyelni kell rájuk, mert bármikor válthatnak

2014. máj. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
jo tudom hogy kölykok de feltem a kiskutyimat:-D
2014. máj. 16. 11:22
 5/16 anonim ***** válasza:

Van egy 5 hónapos kölyökkutyád (aki miért is nem találkozott eddig más kutyákkal?)

Hozol mellé egy majdnem fele annyi idős, ám felnőve sem sokkal kisebb fajtájú ebet.

Én arra szavaznék, hogy ha gond lesz, azt a te kutyád okozza majd és nem a vendég.

2014. máj. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
kérlek.szepen azert nem talalkozott még más kutyákkal mert beteg volt, mütéten esett at mikor 13 hetes volt és csusztak az oktásai emiatt, elolrol kellettt kezdeni az egészet.."csupán" ezert..
2014. máj. 16. 11:41
 7/16 anonim ***** válasza:
A dominancia kutyáknál is létezik! Rendszerint a kanok dominánsak.
2014. máj. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
a dominanciának semmi köze az agresszióhoz.. ;)
2014. máj. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha már előbb összeismertetnétek a két kutyát?
2014. máj. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
nem tudjuk sajnos mert kulfoldon lakom es ugy jonnek hozzam es addig nalunk fognak lakni mig nem talalnak albit..
2014. máj. 16. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!