Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt valaki akinek a...

Van itt valaki akinek a kutyajanak rosszul zarodnak a szelepek a sziveben?

Figyelt kérdés
Tegnap kozolte velem az allatorvos hogy a kutyam sziveben a szelepek rosszul zarodnak, de hogy figyeljek ra hosszu tavon. Aggodom erte nagyon. Valakinek a kutyaja volt/ van hasonlo helyzetben? Mit lehetne erte tenni?:/
2014. máj. 17. 12:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! igaz, a kutyám nem ilyen, de jó magam igen...nem hiszem hogy túl nagy különbség lehet ilyenkor ember és eb között. Az ilyenkor számít, hogy hány szelep nem zár jól. Nekem kettõ, ez nem vészes, csak fáradekonyabb vagyok mint az átlag emberek. Szerintem csak annyira figyelj, h ne hízzon el, ne terheld túl (persze legyen mindennap séta ugyanúgy!!) és, hogy kiegyensúlyozottan táplálkozzon. :) nem kell túl aggódni ha a doki nem tette :) de őt is meg lehet kérdezni
2014. máj. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!