Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák kinövik a "hiperaktív...

A kutyák kinövik a "hiperaktívságot"?

Figyelt kérdés
Őzpincser,áprilisban lesz 1 éves. Folyton ugrál szétrágja a kezem és tépi a hajam , csak játszani akar meg minden de annyira dilis h nem lehet vele!!!Ahogy odanyúlok h megsimizzem már szétnyalja a kezemet és játékosan rágja!
2009. dec. 28. 22:03
 1/8 A kérdező kommentje:
olyan mint Marley !
2009. dec. 28. 22:03
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem vannak örök gyagyások is :) Többnyire azonban kinövik.
2009. dec. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sokkal több fizikai és agymunka szükséges egy fiatal kutyának,mint egy felnőttnek,ha kellőképpen le lenne fárasztva,akkor valószínűleg ne lenne energiája a sok hülyeségre.Amúgy meg nevelés kérdése,attól hogy kis termetű kutyus,ugyanúgy igényli a napi sok órás foglalkozást,mint egy nagyobb testű.Édes lehet egyébként:)
2009. dec. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jah naon kis cuki ! csak az a baj h a szüleim elváltak és Anubis(kutyám) apával él én meg heti 1x2x látom és ilyenkor tiszta dilis (bár amúgy is) mert örül. Nevelni meg nem nagyon tudom mert keveset látom ahhoz sajnos...
2009. dec. 28. 22:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Musáj vele foglalkozni, anélkül nem fogja megtanulni, mi a helyes és mi a helytelen.

Amikor találkozol vele, foglalkozz vele sokat, játsszatok, aztán megpróbálhatod tanítani alap dolgokra: behívás, ül, fekszik...

Egyébként Marley labrador, ha jól tudom.

2009. dec. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az ül!re már hallgat :D Igen Marley labrador , de a viselkedésük megegyezik :D
2009. dec. 29. 10:10
 7/8 anonim válasza:
Saját példák alapján tudom igazolni, hogy van amelyik kinövi, van amelyik nem. Bár lehet, hogy a nagyon idősek is csak azért nem olyan izgágák, mert már nincsenek telesen egybenXD
2009. dec. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A gazdájának, vagyis apukádnak kéne vele rendesen foglalkoznia, megnevelnie. A kutyák is produkálják magukat, ha új ember jön a házhoz (ahogy a kisgyerekek), de az alapvető nevelt dolgok megmaradnak még a nagy izgalomban is. Ha apád következetesen, rendesen foglalkozna vele, neked se tépné a hajad...
2009. dec. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!