Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyökkutyát lehet jegy...

Kölyökkutyát lehet jegy nélkül szállítani?

Figyelt kérdés

konkrétan kaposvárról van szó, de más városból is jöhet vélemény.

kb 1kg pici kutya, táskámba beraktam, csak nézelődött kifelé jött az ellenőr és megakart büntetni..

az már egy másik dolog hogy az én táskámba kakilt nem a buszra, de neki mégis szúrta a szemét..azt mondta harapós lehet..vicc.alig nagyobb egy tengerimalacnál és nem rongált meg semmit


2014. máj. 19. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen háklis ellenőrök. Az a biztos, ha betartod a szabályokat, miszerint:


a.) Vagy teszel pórázt és szájkosárt a kutyára és akkor jegyet vagy bérletet veszel neki

vagy

b.) szállítóboxban utazik veled, akkor utazhat jegy és egyéb cécók nélkül

2014. máj. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nincs rá való nyakörv, még a macskanyakörv is nagy neki,szájkosárról nem is beszélve..

menhelyről fogadták örökbe, szállítóbox nagyon kevés van , nemtudtak kölcsön adni mert azokban orvoshoz viszik a kutyákat csak.

2014. máj. 19. 17:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor elmégy egy állatkereskedésbe és veszel egy boxot vagy táskát. Nem kerül csillagászati összegbe, és kb a kutya élete végéig használhatod.

Pl:

[link]

[link]

2014. máj. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem az enyém, én vittem az új gazdájának
2014. máj. 19. 17:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Én bkv-n szoktam táskában vinni a kutyámat (5 kg) 7 év alatt még soha nem mondták, hogy neki is kell jegy.

De volánbuszon, és a máv-on kötelező.

2014. máj. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!