Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikortól vihetem futni Jack...

Mikortól vihetem futni Jack russell terrier kölyökkutyát?

Figyelt kérdés
2014. máj. 11. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
Úgy ebéd után már lehet, de a rádió esöt mond arra figyelj!
2014. máj. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1 éves kora előtt még csak könnyedén futkározzon, nehogy megterhelje az ízületeit. Legjobb ha réten vagy akárhol el tudod engedni, be lehet hívni, és magának tud szaladgálni, futni, a maga tempójában. A legkíméletesebb a számukra a földes, füves talaj
2014. máj. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És 1 éves koráig nem árt meg neki a hosszabb séta? Vagy mondjuk az, ha sokat viszem dombot mászni?
2014. máj. 12. 15:41
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt értem, hogy nem vihetem futni, de nekem is kell a mozgás, akkor legalább nagyokat szeretnék sétálni vele! :D
2014. máj. 12. 15:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Addig vidd, míg nem látod, hogy elfárad. Egész kicsi kortól (amint megvannak az oltásai) viheted sétálni, lehetőleg mezőre, hogy el tudd engedni. Hadd rohangáljon, szimatoljon, kaparjon a saját tempójában, de ha lelassul kicsit, akkor vedd ölbe, hadd pihenjen. Velem is volt, hogy ölben cipeltem haza a kölyök JRT-met, mert kiütötte magát. :)

Futtatni ne futtasd, mármint általad diktált tempóban. Hadd mozogjon, ami neki jól esik, az nem fog megártani neki.

2014. máj. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!