Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet (ett) a baja a...

Mi lehet (ett) a baja a kiskutyámnak?

Figyelt kérdés

ma reggel/délelőtt anyuék kihívták hozzá az állatorvost, mert nem tudott megállni a hátsó lábain, nagyon remegtek neki és ahogy apu felakarta fenni az ölébe nyűszített (tehát valószínűleg fájt is neki)nem tudott se lefeküdni se leülni csak nekidőlt az ajtónak. a doki adott neki 2 szurit meg 2 gyógyszert amit holnap és holnapután reggel kell neki beadni. most már lefekszik (bár elég óvatosan helyezi le a hátsó felét) leül, jön-megy, de valahogy nem az igazi, olyan kis kókadt :( én sajnos nem voltam itthon mert dolgoztam és ez a hír fogadott mikor hazaértem. anyu épp orvosnál volt a városba mikor a doki megérkezett és így csak apu volt itthon, de ő meg nem kérdezett rá konkrétan, hogy mi (volt) a baja. én arra gyanakszom, hogy az elmúlt pár napba elég sokat esett az eső ő meg állandóan vizes volt mert imád kint sétálgatni mikor szakad az eső, de mivel hűvös volt lehet, hogy megfázhatott?


7 hónapos, szuka beagle kutyusról van szó


2014. máj. 19. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincsen hogy mi lehet (lehetett) a kutyus baja, de szerintem utólag is meglehet kérdezni az állatorvostól, lehet hogy megtudja mondani.
2014. máj. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Akiteki ***** válasza:
El kéne vinni állatorvoshoz, aki rendesen kivizsgálja, nem csak vaktában belényom néhány fájdalomcsillapítót.
2014. máj. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
állatorvos jött ki hozzá házhoz. nem valami jött-ment doki. igaz nem voltam itthon de gondolom, hogy megvizsgálta ő se hülye.
2014. máj. 19. 18:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Az orvos sem tudja ránézésre mi lehet a baja a kutyusnak, gondolom adott neki fájdalomcsillapítót és gyulladásgátlót, azt szoktak elsőre beadni. Esetleg Imizol is lehetett az egyik injekció, hátha kullancsfertőzés... Feltételezem mondta a doki, ha nem javul, be kell vinni egy felszerelt rendelőbe, további vizsgálatokra pl. vérvétel/vizelet, röntgen, stb. Háznál nem tud túlzottan diagnosztizálni egy orvos sem.
2014. máj. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gerinc probléma az első, amire én gondolok.
2014. máj. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
egyik napról a másikra? :/
2014. máj. 19. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!