Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sorolnátok nekem olyan kutyafa...

Sorolnátok nekem olyan kutyafajtákat ami kiváló személyőrzésre és lakásban velem élhet?

Figyelt kérdés
egyedül lakom, gyakran félek esténként és egy társ is jó lenne.
2009. dec. 29. 12:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
attól függ milyet szeretnél kistestű nagytestű de én ajánlanám neked a máltai selyemszőrű kutyát mivel harcias kutya de kistestű is
2009. dec. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
nagyon aranyos de én őrző-védő félére gondoltam ami mégse olyan nagyon nagy.
2009. dec. 29. 13:01
 3/19 A kérdező kommentje:
meg gondolom többnyire nevelés kérdése is.
2009. dec. 29. 13:02
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Staffordshire terrier.

Közepes termetű, kiváló örző-védő.

De gyenge kezű gazdinak nem ajánlott, nem tudom, te milyennek tartod magad!

2009. dec. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Ha ez lesz az első kutyád akkor fel kell kötni a nadrágot mert egy örző-védő kutya elég hamar a gazdája fejére nőhet

ha nem figyelnek oda rá.Javaslom a közép-schnauzert az nem is zsebkutya de nem is nagy,könnyű gondozni és elég karakán egyéniség.Elijesztésre kíváló csak vidd el suliba

mert átveszi az uralmat viszont nagyon okos fajta ha jó kezekbe kerül semmi gondod nem lesz vele.Dobermann és társait hagyd ki megyesznek reggelire.Ha csak nem vagy gyakorlott kutyás.

2009. dec. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

lakásba őrző-védőt??? Hááát... nekem a védelemről mindig a Rottweiler jut az eszembe, az biztos hogy Ő megfelel a célnak. Csak jól kell nevelni, nekem is volt egy, szuka, 9évig élt, igaz kint... de okos és hűséges volt:)

Azt nemtudom, hogy a lakást hogy bírják

2009. dec. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

fhu a staffi elég zúzós tényleg kemény kezek kellenek hozzá harci kutya és egy létrafok választja el a pitbulltól./Természetesen a normálisan nevelt pitbulltól/

A közép schnaci ugyanakkora egy kicsit nyugisabb stabilabb könnyebben kezelhető és az is egy jó őrző-védő fajta.

2009. dec. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
a családban voltak kutyák csak félrenevelték őket a szüleim mivel mindent megengedtek nekik..de tervezem az elköltözést.szóval tartásban gyakorlott vagyok, nevelésben nem.
2009. dec. 29. 13:21
 9/19 anonim ***** válasza:
50%
Malinois :o) De ő is nagyon igényli a határozottságot és a kemény kezűséget.
2009. dec. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Lakásba mindig rövidszőrű kutyát szoktak javasolni

pl.: dobbermann,Staffordshire bullterrier.

2009. dec. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!