Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sorolnátok nekem olyan kutyafa...

Sorolnátok nekem olyan kutyafajtákat ami kiváló személyőrzésre és lakásban velem élhet?

Figyelt kérdés
egyedül lakom, gyakran félek esténként és egy társ is jó lenne.
2009. dec. 29. 12:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha foglalkozol vele, "lemozgatod", jársz vele suliba, tanítod stb... akkor nyugodtan tarthatsz őrző-védőt lakásba. Dobermann, rottweiler, boxer... csak a jó tartási körülmények a lényeg. Meg persze a megfelelő nevelés és táplálás.
2009. dec. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

19:39-es vagyok: még egy kis segítség a neveléshez.

Caesar Milan - Emberképzés

http://www.youtube.com/watch?v=sf2tw4gWCnY&videos=7SlT-jmeie..

Jan Fennel - Kutyapszihológia

*****

Táplálás

[link]

Sok-sok hasznos tanács

[link]

Jó kutyázást :D:D



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. dec. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Az még nem jutott eszedbe, hogy menhelyről fogadj be vagy fajtamentéstől? Az a menhelyen is látszik, kiből válik jó őrző kutya (hogyan reagálnak a látogatókra).
2009. dec. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
gondolkoztam rajta, de szeretném ha hozzám szokna. mivel az őrzővédő kutyák általában egy gazdásak.egy idős agresszív kutya nem hiszem h jó választás lenne nekem.
2009. dec. 29. 22:44
 15/19 A kérdező kommentje:
amúgy köszönöm a válaszokat!
2009. dec. 29. 22:44
 16/19 anonim ***** válasza:
Német juhász
2009. dec. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

A németjuhász is pöpec csak az a baj hogy a magyar tenyésztésűeket teljesen elkorcsosították a java rásze csípődiszpláziás kevés olyan tenyésztő van aki még szaktudással tenyészti ezt a a nagyszerű fajtát.Viszont meg lehet nézni a németjuhász mentők lapját ott rengeteg

van és ott ellátják őket meg tudják mondani hogy van e valami baja.Vannak egész fiatal kutyusok akik nevelhetőek

alakíthatóak.A malinoist is jó ötletnek tartom de a sarplaninac is nagyon kemény de a gazdiját imádja csak a szőre nagy.Egy lakásba szerintem is a rövidszőrű közepes méretűek közül válassz persze te tudod mennyi időd lesz rá gondozni megmozgatni takarítani utána.

2009. dec. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A menhelyeken kevés az agresszív kutya, ahogy az idős is. Tele vannak a menhelyek fiatal, kedves, barátságos, szeretni akaró, feladatra éhes kutyákkal, arról nem is beszélve, hogy egy 1-2 éves, de még idősebb kutyát is simán meg lehet nevelni, magadhoz lehet szoktatni. A kor egyáltalán nem számít.

Én egy 6 éves kaukázusit fogadtam örökbe, akit egész életében vertek és éheztettek (nem a menhelyen! :D), és nagyon szuper, hűséges, jó kutya lett belőle, 1-2 gödrön és egy ellopott bögrén kívül semmi probléma nem volt vele!

A menhelyen a gondozók ismerik a kutyákat, nem fognak agresszív kutyát a kezedbe adni, mert a felelősség őket terheli.

A németjuhászoknak, kaukázusiknak, rottweilereknek, stb, mind van fajtamentésük.

2009. dec. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van a menhelyeken tréningezik a kutyákat lecsekkolják a viselkedésüket mit szeretnek mit nem kikkel tudnak kijönni, mire ugranak milyen a jellemük.Ha ez megvan beteszik őket az örökbe fogadó programba.Ráadásul egészségügyi vonalon is rendbe teszi őket.
2009. dec. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!