Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S! Kiskutyamnak székreke...

S. O. S! Kiskutyamnak székrekedése van nagyon nehezen és kemenyet kakilt egész nap 1x!? Mit adjak neki?

Figyelt kérdés
2014. máj. 20. 20:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
Dokihoz kellett volna vinned. Ott kapott volna beöntést, és estére már valószínű ki is sharta volna magát. Mindenesetre most ne adj neki csontosat, és reggel irány a doki.
2014. máj. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Csak tápot kap semmi mást! Viz van előtte egész nap enni 3x kap 10hetes! Mire végeztem amunkaban már nem értem el a Dokit! Hnap is 3ig dolgozom szóval legkorábban 4korul tudom orvoshoz vinni
2014. máj. 20. 20:55
 3/16 A kérdező kommentje:
Konzerves kutya eledel nem mozgatna meg picit a bel mozgását?
2014. máj. 20. 20:56
 4/16 anonim ***** válasza:
34%
adj neki egy kis tejet tejszinnel keverve. ha ettől sem fossa tele reggelre a házat, akkor mehetsz a dokihoz hashajtóért, beöntésért, stb.
2014. máj. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
előző vagyok, vagy most hivd fel a dokit, adjon tanácsot, hátha más kaja is megoldja nem csak a tej. nálunk az vált be, azért ajánlottam azt.
2014. máj. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%
Ne adj neki tejet! Mióta van ez az állapot? Reggel vidd orvoshoz!
2014. máj. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
57%
Én se adnék neki tejet. Inkább valami laza kaját. Pl rizst hússal. Szerintem a száraz táp se jó ilyenkor. A dokit próbáldmeg elérni telcsin biztos hogy tud tanácsot adni.
2014. máj. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
44%
Csak most olvasom hogy száraz tápot kapott eddig. Semmi képpen ne adj neki tápot! Valószínű beevett belőle, mert még kis lütyők ilyenkor. A rizs nem borítja fel a bélfluórát, és laza kaja. A tej viszont nagyon megfogja fosatni akkor meg az lesz a baj.
2014. máj. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Sima főtt rizs??? Pont az volt a vacsora akkor abból adjak neki? Husi fűszeres amit csinaltam azt nem merem max ha a külső fűszeres részt levagom? (Csirkemell) Tapot még enyhén aztatva kapja! Shih tzu kölyök ha ez esetleg lényeges!
2014. máj. 20. 21:38
 10/16 anonim ***** válasza:
34%

nem kell neki annyi tejet adni, hogy összefossa a kerületet is! fél deci elég, az megoldja.

hivd fel a dokit, de szerintem ő is egy kevés tejet fog javasolni. még mindig jobb az, mint a fűszeres sült hús...

2014. máj. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!