Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyek a jó amstaff és am....

Melyek a jó amstaff és am. Bulldog kennelek?

Figyelt kérdés
2014. máj. 20. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Kinek melyik ... Nem csak a jó kennel megválasztása a lényeg, hanem olyan tényésztőtől érdemes vásárolni, akivel egy viszonylag jó kapcsolatot ki tudsz alakítani. Ugyanis bizalom kérdése, hogy hajlandó-e neked kutyát adni. Aki enélkül is hajlandó kutyát adni, hátha nem biztos, hogy tenyésztő,lehet szaporító. Én biztosan körbenéznék menhelyeken is, mert ott annyi kutya van, hogy lehet köztük válogatni.
2014. máj. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem csak két dolog fontos: ne legyen ideggyenge és fizikailag is egészséges legyen.

Nem érdekel, hogy esetleg a szeme színe, füle állása nem felel meg a standardnak, mert nem kiállítási kutya lesz.

De hajlandó vagyok fizetni azért, hogy ne kelljen hosszú évekig orvoshoz hurcibálni szegényt.

Menhelyen meg nem nagyon lehet fajtatiszta/faljtajellegű kutyát "kapni". Tudom, hogy a törzskönyv sem garancia, de azért én még hiszek benne...

Nem ismerem a tenyésztőket, ezért kérek itt segítséget, nehogy belefussak egy szaporítóba.

2014. máj. 21. 08:42
 3/5 A kérdező kommentje:
A bizalom meg más kérdés, az csak beszélgetés/látogatás során tud kialakulni.
2014. máj. 21. 08:43
 4/5 A kérdező kommentje:

Menhelyen meg nem nagyon lehet fajtatiszta/faljtajellegű kutyát "kapni".

Ebből lemaradt az, hogy max 4-5 hónapos kutya kell.

2014. máj. 21. 08:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Amstaff: pl Hörcsögfalvi, Rockstone, Naplás gyöngye
2014. máj. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!