Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Győri lehet kutyát fürdetni?

Győri lehet kutyát fürdetni?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy a győri adyvárosi tóban nem veszélyes-e a kutyát fürdetni? Azt tudom, hogy nincs kijelölt hely erre a célra, de hallottam, hogy az ott lakó kutyásoknak a kutyusa belefut a vízbe, úszkál, de olyat is meséltek, hogy veszélyes lehet mert van benne szivattyú ami beszívhatja a kutyust. Erről mit tudtok? ti hova viszitek a kutyát fürdeni?

2014. máj. 20. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a kolléganőm azt mesélte, hogy az Audi mellett van egy vízgyűjtő, oda szokták vinni a kutyát úsztatni. Én speciel még nem láttam, hogy valaki abban a koszos vízben fürdetné a kutyáját.
2014. máj. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én itt lakok a tó mellett, de nem szoktak kutyát fürdetni benne. Az örkormányzatnál kellene utána érdeklődni, hogy tilos-e, mert kimondottan nem tilos akkor lehet. Szerintem mondjuk rizikós, mert horgászok oda járnak és (akaratlanul) beleállhat egy horog a kutyába a jóvoltukból.
2014. máj. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
u.i.: Ha eleget zaklatják az önkormányzatot a kutyások (mindig más, de gyakran), akkor talán észbe kapnak, hogy kellene egy kijelölt kutya fürdető hely....
2014. máj. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem, ezt írta vissza

Egyenlőre Győrben a kutyák úsztatására nincs kijelölt rész!

Természetesen ahol tiltó tábla van kihelyezve ott ennek betartása kötelező!

A probléma felvetése jogos, természetesen a Btk. ezzel kapcsolatos rendelkezéseit átnézve tájékoztatom Önt az adott felvetésről,ill. az adott

vízfelület tulajdonosától,kezelőjétől kell majd érdeklődni.

2014. máj. 27. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!