Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kuvasz kutyát lehet samponnal...

Kuvasz kutyát lehet samponnal fürdetni?

Figyelt kérdés

Fél éves kuvaszom még nem fürdött soha, úgy döntöttem lecsutakolom a nyáron.

Azon gondolkodom, samponnal mossam le, vagy elég-e a sima víz.


Kutyástól hallottam, hogy ő sose fürdeti samponnal a kuvaszát, mert olyan hosszú és tömött a bundája, hogy nem tudja kimosni.


Nekem anno németjuhászom volt és minden évben kétszer-háromszor kutyasamponnal alaposan megmostam.


Előre is köszönöm a válaszokat.

Főleg kuvaszosok véleménye érdekel.



2013. júl. 28. 00:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Samponnal mosd, mert a sima víztől csak összeragad a szőre.
2013. júl. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp használj sampont, legfeljebb tovább kell öblítened, míg lejön az összes sampon a szőréről.Sampon nélkül felesleges megfürdetni és tényleg csak összeragad a szőre a sima víztől.
2013. júl. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha sampont akarsz használni, akkor kizárólag kutyasampont szabad, mert az embereknek való irritálja, kiszárítja a bőrét. Egyébként ha nem koszos a kutya, akkor semmi szükség nincs samponos fürdetésre.
2013. júl. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2013. aug. 1. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!