Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy másfél éves nagytestű...

Van egy másfél éves nagytestű kutyám és egy fél éves babám. Kutya rendszeresen szaglássza, ha teheti megnyalogatja a babát ha a kezemben van. Viszont azt vettem észre, hogyha a baba nyúl felé, "remegteti" a pofáját a kutya. (? )

Figyelt kérdés
Nem morog, fog nem villan elő. Soha senkit nem bántott, ha rálépek véletlenül ő kér elnézést. Ettől függetlenül ez a remegtetés baba felé rosszat jelent?
2014. máj. 21. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
ilyenkor hogy néz a kutya?
2014. máj. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Imola Ágnes ***** válasza:
Sok mindent jelenthet. Lehet agresszió félelemből, de lehet akár a gondoskodás jele is. Sajnos ezt így nehéz eldönteni, de ha nem vagy magabiztos, akkor esetleg hívj ki egy alkalomra egy házhoz járó kiképzőt, hogy mérje fel a helyzetet.
2014. máj. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nincs semmi más jel...a hátán sem áll fel a szőr...most pl megint oda ment a járókához, hogy megnyalogassa a kilógó kezét...ezért lepett meg, a pofarángás az előbb...lehet csak egy szer pl. jobban megrángatta az orrát és "fél"? van egy 10 éves fiam, ő sétáltatja, rengeteget "bunyóznak" és még véletlenül sem kapott oda pl...ha unja a játékot max a lábamhoz menekül...gondolom, hogy védjem meg:)
2014. máj. 21. 09:43
 4/6 A kérdező kommentje:

kipróbáltam újra...nem néz sehogy:) csóvál, nyüsszög és elhúzza tőlünk a fejét...visszaraktam a babát a járókába, megint odafeküdt a járóka mellé

valószínűleg csak a nóziját félti:) nem erőltetjük...

de örülnék még véleményeknek, hátha tapasztalt valaki hasonlót

2014. máj. 21. 09:47
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt kisgyerekes kutyatartók vannak:

[link]

2014. máj. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy 10 éves cane corsom van, mellette egy 6 és egy 2 éves gyerek.

Az enyém a pofaremegtetés mellett még klaffog is, haláli. Semmi gond, csak izgatott, tetszik neki, hogy a baba is érdeklődik.

2014. máj. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!