Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Budapesten hol van olyan...

Budapesten hol van olyan orvosi rendelő ahol nem nem annyira drága az oltás?

Figyelt kérdés

Csivim van, és most jöhetnek azok a válaszok, hogy ha nincs pénzem, akkor miért vállaltam el egy kutyát.. Van pénzem, de ha ugyanazt beadják neki olcsóbban, akkor miért ne... :)

Előre is köszönöm a válaszokat!! Fontos lenne.

Március 8.-án született..pár napja van nálam. egy oltása van meg.. és szeretném a következőt beadatni, hogy nehogy valami baja legyen :)



2014. máj. 21. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Az oltások mindenhol ugyanannyiba kerülnek. A részletfizetéssel megpróbálkozhatsz, ha az orvos belemegy. Ha már kutyát vállaltál, utána kell járnod ezeknek a dolgoknak. Bármikor közbejöhet egy betegség, vagy baleset, ami sokba kerülhet. Akkor is várni fogsz, hogy olcsóbb legyen a kezelés?
2014. máj. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jajj gondoltam, hogy valami okos fog ideírni :)

Nem fogok várni...de ÉRDEKLŐDÖM,sajnálom hogy a fenti kis storyt nem tudod el olvasni :) Nézelődtem neten, és megkell cáfoljálaka, nem mindenhol egységes az oltás okoska :)

Nem hiába kérdeztem :) Köszönöm a választ, de egyátalán nem volt hasznos. :)

2014. máj. 21. 12:54
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Nézd meg itt az árakat, szerintem korrekt.

2014. máj. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
óóó igen köszönöm :)
2014. máj. 21. 13:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Tavaly 4500-at fizettünk a kölyök oltásokért a VIII. Auróra utcában. Vizsgálati díj nem volt.

Arra figyelj, hogy 2 oltás közt 2 hétnek kell eltelnie.

2014. máj. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha van a kerületedben hatósági állatorvos, keress rá, és nála érdeklődj az oltás árakról. Ő biztosan olcsóbban adja be, mint a kollegái magánrendelőkben.
2014. máj. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen tudom, hogy a két hétnek el kell telnie az oltások között...Igen, már a szomszéd néni felhívta a figyelmünket arra, hogy a körzeti orvos kisméretű kutyusoknak ingyen ad oltást... (vagyis neki így volt) de mi csak ideköltöztünk, nem tudjuk bizonyítani, hogy itt lakunk... nincs ideglenes bejelentés :/ de jó pár oldalt megnéztem már.. meg telefonáltam... van pár ezer különbség azért az orvosok közt :/
2014. máj. 21. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!