Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti is hirtelen eltakarjátok...

Ti is hirtelen eltakarjátok magatokat, amikor meztelenül meglát titeket a kutyátok?

Figyelt kérdés
2014. máj. 21. 23:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ilyenre még nem volt alkalom. :D Bár kétlem, hogy a kutyának sokat számítana az hogy ruhában vagy anélkül lát, max picit fura lenne neki, hogy a szines uhák helyett teljesen " egyszínű" a gazdi. :)
2014. máj. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
92%
Nem, mert a kutya helyből leszarja hogy nézel ki. Ő se takarja el magát mikor a szoba közepén elkezdi nyalni a segge lyukát, meg a fa*zát, vagy éppen rámoccan a papucsodra és megkúrja azt. Úgyhogy a válaszom nem, nem takarom magam a kutyám előtt.
2014. máj. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 sippara ***** válasza:
94%
Nem. Körülbelül annyira jut eszembe róluk a szexualitás, vagy a szemérem, mint egy székről, nekik tuti nem kellemetlen, úgyhogy maximum magam miatt takargatnám magam :)
2014. máj. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Én még akkor se, ha a lakótársam...
2014. máj. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Az enyém simán bejön a fürdőszobába, amikor zuhanyzom. Még sosem fordult meg a fejemben, hogy szégyenlősnek kellene lennem előtte. Szexuális érdeklődésnek irántam halvány nyomát sem látom rajta. :)
2014. máj. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Nálam is sokszor bejön a fürdőszobába, ha fürdök/zuhanyzom. Egyáltalán nem érdekli, hogy meztelenül vagy-e vagy ruhában. Nem foglalkozik vele. Sőt, mikor hozzám került és elmentem WC-re, kinyitotta a WC ajtót (rendesen lenyomta a kilincset és kinyitotta!), utána meg csak leült az ajtóban és tekergette a fejét, hogy mi csurog...
2014. máj. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%

ajjaj, probléma lesz itt. Remélem nem nagytestű a kutyád, és remek párkapcsolatban élsz.


mert ha nem, akkor le sem írom milyen szexuális deviancia kezdte el bontogatni a szárnyait piciny lelkedben.

2014. máj. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem szokott hirtelen meglátni, mert ha velem van akkor nem megy el a közelemből, ha meg nincs velem, akkor általában be van zárva. Amúgy meg minden idegesség nélkül szoktam előttük meztelenkedni, nem takarom el magam.
2014. máj. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
A kutyád előtt mit szégyellsz? Én reggel még mondom is neki, hogy mindjárt mehetünk ki, csak a gazdi felveszi a bundáját :D
2014. máj. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%
Hát ha párommal ''együtt'' vagyunk és akkor el kezd bámulni az egyik akkor az zavar picit.. Az hogy nincs rajtam ruha nem zavar kicsit sem. Rajtuk se látok meglepetést nem különösebben izgatja őket.. olyan fordult elő max h picit jobban szaglászott az első pár alkalommal, de azt meg megbeszéltük hogy nem szeretem ha a seggembe dugja az orrát.. :D
2014. máj. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!