Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok aki vagdossák/vagdosták...

Lányok aki vagdossák/vagdosták magukat! Ti mit kezdtek a hegekkel? Eltakarjátok őket? (mivel? ) Vagy csak úgy hagyjátok hadd látták? Mit mondotok ha megkérdezik mit csináltatok?

Figyelt kérdés

2014. máj. 15. 17:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
5%
Azt mondom,hogy beszorult a fűrészgépbe.
2014. máj. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nem maradtak meg a hegeim. Egy-kettő látszik, de nem a "teljes hossza" hanem ahol pl belemélyesztettem a pengét. Nem kérdezik, hogy mitől van. Ha kérdezik, akkor meg elmesélem nekik. Amíg friss hegeim voltak, addig csuklószorítóval, karkötőkkel, pulcsi ujjával takartam el őket. Aztán jött egy fiú, aki a legjobb barátom lett, és nagyon sokat beszélgettünk erről, végül abbahagytam véglegesen. Már 1,5 éve "tiszta" vagyok. A feszültséget, csalódottságot, depressziót pedig sporttal vezetem le. (futás, kézilabda, box)
2014. máj. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem ajánlatos szabadon hagyni (bár gyógyulás szempontjából az lenne a jó),mert nem kéne mindenkinek látnia.Ha valaki megkérdezi nincs teljes joga tudni az igazságot,ha hozzád közel álló elmesélheted neki és akár még segíteni is tud a problémádon.A hegeket a csuklómon én is csuklószorítóval takartam el vagy hosszú ujjú felsőkkel.A combomon..hát ott automatikus a nadrág de így nyárra nem lesz túl kényelmes. :) Hiába régiek a vágások a rózsaszín hegek látszanak és tavaly nyáron is naponta megkérdezte valaki,hogy mi az és hogy keletkezett,persze elég kínos volt,de nem mondtam el senkinek.Azóta átkozom a napot amikor elkezdtem vagdosni magam és minden erőmmel azon vagyok,hogy ne tegyem meg újra,mert utána nagyon rosszak a következmények.Kitartás!!
2014. máj. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

4-es... Szerintem nem kéne valakit ismeretlenül elítélni.. Ezzel csak saját magadat minősíted. Fogd fel a szavaknak súlya van. Az idióta pedig nem a kérdező hanem a hozzád hasonló emberek akik csak dobálóznak komoly szavakkal.

Kérdező : Ne foglalkozz az ilyen emberekkel. Nem tudom miért vagdosod/vagdostad magad de hidd el nem éri meg. Én is vagdostam magam és tudom miről beszélek. A combom tele van fehér hegekkel így 8 hónap után.. Nem túlzottan feltűnő, azokat nem szoktam.. Amikor a hasamon volt és vizsgálatra kellett menni ahol a felsőt is le kellett venni, akkor alapozóval "eltüntettem". Ha rá kérdeznek mindig kitalálok valamit, hogy elestem, véletlenül megkarcoltam meg ilyenek...

Remélem most már jól vagy. Ha beszélni szeretnél, vagy lenne bármi kérdésed nyugodtan írhatsz. Egy volt vagdosó lány.

2014. máj. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Rajmand ***** válasza:
19%

Jajj most nyalhatod itt magad neki de akkor is nagy rész kis hülye tini lányok csinálják akik nem kapják meg a kellő figyelmet.

Nekem mondhatod hogy ne dobálozzak szavakkal egyrész azt mondok amit akarok szabad szólás szabadság van ha jól tudom másrészt én igen is elitélem az ilyen embereket és a kérdező nyugodtan gondolkozzon azon el hogy ő mit csinált nem kell megát sajnáltatni meg lelkiismeret furdalásnak lenni hanem akkor kelett volna gondolkoznia.

2014. máj. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 28 éves vagyok, nem tini. Sőt mi több, olyan helyeken vágom magamat, ahol soha az életben nem fogja látni senki sem.

Feltűnés, figyelem? Nem hiszem...különben vágnám magamat a kezemen, karomon, csuklómon, hogy mindenki láthassa...

Okom rá? 8-tól 13 éves koromig molesztálás, majd 13 évesen nemi erőszak...16 évesen megint molesztálás...19 évesen megint nemi erőszak. 22 évesen végignéztem, ahogy az alkoholista apám megkéselte az anyukámat (szerencsére túlélte)...lehet, hogy ezek nem okok rá, csak kifogás...nem tudom. De ne ítélkezz ismeretlenül.


A fentiekből következik, hogy párkapcsolatom soha sem lesz (mert nem akarok), maximum ő vehetné észre a hegeket az ágyban. Vagy egy orvos, nőgyógyász...vagy majd a boncmester, ha úgy alakul.


Hogy a Kérdezőnek is válaszoljak a kérdéseire:

Nekem nagyon mélyek, és örökre megmaradnak. Nem kezdek velük semmit, a ruha takarja mindig. Mivel senki nem tud róla, így még soha senki nem is kérdezett rá.

2014. máj. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
4-es, az egy dolog, hogy szólásszabadság, de te nem ismered a kérdezőt, ilyen stílusban egy számodra ismeretlen embert nem fikázhatsz le. Biztos, hogy nem szórakozásból tette. Önbizalomra lenne szüksége, nem pedig a te negatív véleményeidre.
2014. máj. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Drága Rajmand, tudod is te min mennek keresztül az emberek akik ilyet csinálnak... ha tudnád nem ugattál volna ide be ilyen iskolázatlan cigánygyerek módon. Senki nem szórakozásból vagdalja magát.
2014. máj. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Rajmand ***** válasza:
0%
Ti nem értitek akkor ha olyan nagy gondja van akkor lehet elmenni orvoshoz nem vágdosni magát ha már vágdossa akkor miért nem a nyakát, elvileg nem az öngyilkosság a célja? Azt ne mondjátok nekem hogy ez örömet okoz!! Akkor ti sem ismeritek őt minek irtok ilyeneket lehet nincs is semmi baja aztán otthon röhög a gép elött..
2014. máj. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Rajmand!Legyél szíves kifáradni a kérdésemből mert itt senki sem kíváncsi rád!Főleg nem én!Úgyhogy légyszíves fogjad magad meg a minősíthetetlen stílusodat és menjél valaki olyannal osztani az észt aki vevő rá!Köszönöm

A többieknek nagyon szépen köszönöm a válaszokat:)

2014. máj. 15. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!