Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Öreg kutyusom folyamatosan...

Öreg kutyusom folyamatosan járkál hajnal óta. Amúgy már nem szokott nagyon mászkálni, emiatt furcsa. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Már többször visszavittem a helyére, hátha azt keresi, ivott is, és nem éhes azt tudom. Céltalanul járkál órák óta, ez azért is furcsa mert már eléggé le van gyengülve, nem érdekli egy ideje semmi, nem ismer meg minket. Mászkálás közben csöpögteti a pisit mert már nem szobatiszta. Elvileg komolyabb baja nincs, nem olyan rég voltunk dokinál. Öreg és gyenge 17 éves, de még mindig van energiája körözni a lakásban, pedig sétálni sem akar már pár hónapja. Mi van ilyenkor?
2014. máj. 22. 09:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne hagyjátok szenvedni szegényt :(
2014. máj. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hagyni kell. Lehet már búcsúzkodik a helytől:( A miénk is hirtelen újra mászkálni kezdett pár nappal a teljes legyengülése előtt:( Próbáld meg magadat is felkészíteni a búcsúra. Elég idős már szegényke
2014. máj. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Lehet keresi a helyet, ahol örökre elaludhat. A miénk is így volt, szépen a fal mellé feküdt a fűbe, ahonnan látta a kaput és megvárta h mamam hazaérjen majd nem sokkal utána ott elaludt. :-( Nagyon szép kort élt meg a kutyátok.
2014. máj. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hú erre nem is akartam gondolni :-( De azért sem gondoltam, mert teljesen elfelejtett mindent, szenilis, akkor mégis van még benne annyi ösztön vagy mi, hogy "gondol" arra hogy elbújjon meghalni??
2014. máj. 22. 09:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, biztosan érzi, hogy hamarosan elmegy. Hagyni kell szegénykét. Nagyon szép korú.
2014. máj. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én kutyusom 14 éves, pár hónapja ugyanez esett meg vele. Magas volt a cukra, és benyalt valami vírust. Sztem vidd orvoshoz, vagy menjen ki hozzátok, remélem, nem hal meg!
2014. máj. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez a járkálás demencia jele is lehet, nem tudja már, hogy hol van :(
2014. máj. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A járkálást ekkor abbahagyta, de pár nap múlva folytatta, és el is bújt. Viszont mégis úgy alakult hogy állatorvos segítségével tudott örökre elaludni :-( Nagyon hiányzik :-(
2014. máj. 28. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!