Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány folyamatosan meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány folyamatosan meg akar harapni akkor vajon mi baja lehet?

Figyelt kérdés
igazából csak úgymond barátok vagyunk bár nem ebszélünk sokat csak reggel mindig belém akarna harapni..

#harapás #lány #furcsa #biztoséhes #pedigaztmondtareggelizet
2014. márc. 14. 00:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
"igazából csak úgymond barátok"
2014. márc. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

*beszélünk

20 éves a lány

2014. márc. 14. 01:00
 3/20 A kérdező kommentje:
igazából az se mert nem nagyon beszélünk csak ha találkozunk ez nem egy rejtett utalás arra hogy több van köztünk.
2014. márc. 14. 01:00
 4/20 anonim ***** válasza:

Legközelebb, ha odahajol harapni, hajolj te is közel hozzá és csókold meg, az biztos váratlanul érné :D

Vagy legalább derítsd ki, hogy meddig menne el a hajolással, ha közeledik egymáshoz az arcotok.


Lánybarátaimmal én is szoktam hülyülni, pl bajszot csinálok, meg szemöldököt a hajukból :D de semmi komolyat nem akarunk egymástól, de ez ne lombozzon le, ha szingli a csaj, akkor lehet van esélyed, ha jár valakivel, akkor meg annyira nem érné meg kockáztatnod, majd ha szakítottak megvigasztalod.


20/f

2014. márc. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Szerintem vámpír és ki akarja szívni a véred.

Vagy kannibál és szívesen megenne.

2014. márc. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Megveszett
2014. márc. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
2014. márc. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
de én nem akarom hogy harapdáljon és megcsókolni se akarom : D
2014. márc. 14. 01:06
 9/20 Mátranováki Fényevő ***** válasza:

[link]

Hazudott a koráról.

2014. márc. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
2014. márc. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!