Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a francért van ennyi...

Mi a francért van ennyi szabadon eresztett - sokszor gazdával is rendelkező- nagytestü állat Magyarország utcáin?

Figyelt kérdés
KInt voltam a nénikémnél az egyesült államokban és egy darabot nem láttam, pedig kertesházas résznél voltunk. senki nem engedte szabadon veszélyes kutyáját, senkit nem kergettek az őröletbe az állatok az ugatásokkal, és nem voltak kóbor állatok sem. hazajövök ebbe a posványba, és az első hogy az utca sarkon szabadon eresztett dög morog rám, és ugat, és ez budapesten volt, csepelen.... kérdem én MIÉRT????
2014. máj. 22. 12:13
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
80%

Miért jöttél haza? Szerintem a kutyának se hiányoznál.


A kérdésedre a válasz: mindenhol vannak hülye, nemtörődöm emberek. Nem a kutya a hibás azért, ha az utcán van, vagy épp kóbor, hanem az emberek.

2014. máj. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
jah hogy már még én leszek itt leceszve mert felháborodok azon hogy közterületen megmorog az állat amikor megyek a mamámhoz? nem a dögöknek nem hiányoznék hanem ezek nekem. rjtam múlna mindegyik menne a telepre és menne az égetés. most őszintén emberek vagyunk a francba, nem? nem állatkertben élünk. a drága "gazdit" meg jóóóóól megbirságolnám, hogy kiengedte szabadon. ez kéne ide, nem a kutyi-mutyizás.
2014. máj. 22. 12:19
 3/35 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig voltál "kint" ?
2014. máj. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
81%
Úristen...ilyen primitív embert, mint amilyen te vagy kérdező! Ne is csodálkozz rajta, hogy megmorgott az a kutya! :D :P Jól tette! :D :P
2014. máj. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
miért vagyok primitív? felvilágosítanál? mert elvárnám hogy az adómból fentartott közterületen ne kelljen úgy mászkáljak hogy akármikor megtámad egy ilyen állat? sajnos volt már hogy jól bele kellett egybe rúgnom mert nekem rontott, egy kzepes testü állat, az fordult is a levegőben. de most ez kinek kell? miért nem viszik be ezeket a telepre, és égetik el?
2014. máj. 22. 12:23
 6/35 anonim ***** válasza:
72%
A stílusod alapból az. Olvasd vissza magad. Bár úgy se fog neked le esni.
2014. máj. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
olyan primitív vagyok, hogy valószínüleg megyek is vissza az államokba, mert egyik cég felkínált egy lehetőséget. :) már csak meg kell szervezni és ha minden jól megy pápá posvány.
2014. máj. 22. 12:27
 8/35 anonim ***** válasza:
64%

Nénikéd lakókörnyezete nem az egész USA. Vannak bőven kóbor, sőt, elvadult kutyák is, olyan szinten, hogy nagyobb rizikót jelentenek, mint idehaza. Igaz, hogy rurálisabb részeken vagy lepukkantabb városokban, de hidd el, vannak. (Ezzel nem azt mondom, hogy örülök neki, vagy hogy rendben van hogy nálunk is sok van, szerintem is be kéne gyűjteni őket telepre/menhelyre, de nem "égetni" basszus!)


[link]


[link]

2014. máj. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező!

Kívánom neked, hogy a munka mellett minél hamarabb kapjad meg az állampolgárságot is és többé vissza ne kelljen jönnöd!

2014. máj. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
88%
Igazad van, hogy nem kéne szabadon ereszteni és hagyni kóborolni őket, de a stílusod borzalmas. Az amcsik nem sokáig fogják tolerálni az biztos.
2014. máj. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!