Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jövő héttől amstaff tulajdonos...

Jövő héttől amstaff tulajdonos leszek. Milyen tápot vegyek neki? Az Acana, vagy a Flatazor jó lesz?

Figyelt kérdés
2014. máj. 22. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Elsőre olyant, amit eddig is evett. Aztán fokozatosan átállsz bármelyikre.
2014. máj. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Acana kölyköknek elég erős táp... Egy hét alatt fokozatosan szoktasd majd ahhoz amit te adsz neki, én inkább kisebb fehérjetartalmút javasolok kölyökkorban.
2014. máj. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Melyiket ajánlod?

Írnál márkát?

2014. máj. 22. 15:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a Brit Care Puppyja nagyon bevált.
2014. máj. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szintén amstaffom van, eleinte acanát próbáltam, de nagyon nem jött be, csak rizzsel maradt meg a kutyában, folyamatosan ment a hasa tőle, pedig jó előre berendeltem egy 18 kilós zsákkal... :( Most nyerset eszik már olyan november óta, ezzel teljesen meg vagyok elégedve, gyönyörű a szőre, a fogai, és táp mellett sosem volt ilyen jó kondiban, mint most. Vagy vékony volt, vagy csöcsös, de most állati jól néz ki nem győzök gyönyörködni benne, olyan szép izmos, pedig nem mozog többet. Van egy kicsi is, ő most 4 hónapos, flatazort kap, de hamarosan átállok vele is nyersre.
2014. máj. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A "nyers" azt a BARF-os etetést jelenti? Az hogy működik? Olcsóbb, vagy drágább, mint táppal etetni? Mennyivel "macerásabb"?
2014. máj. 23. 10:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Sokkal macerásabb de olcsóbb és egészségesebb.
2014. máj. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, BARF vagy PREY én valahol a kettő között vagyok. Én úgy fogalmaznék, hogy eleinte macerásabb, meg sokat kell utána járni, de ha már megvannak a bejáratott utak, akkor egyszerűbb. Én személy szerint anyagilag is jobban jövök ki, mint táppal. FB-on nagyon sok ilyen csoport van, ahonnan olcsó húst, kiegészítőket meg úgy mindent be lehet szerezni ami ezzel kapcsolatos, csak attól függ merre laksz.
2014. máj. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!