Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol szállásoljam el a kutyámat?

Hol szállásoljam el a kutyámat?

Figyelt kérdés

Néztem három kutyapanziót Budapesten és Mogyoródon, persze mindenhol csupa jót írnak magukról a képek alapján is szimpatikusnak tűnnek, a Pocak a Kippy és a Hortobágyi/Mogyoródi Kutyapanzióról lenne szó, várom a véleményeteket illetve tapasztalatokat.


Köszönöm



2014. máj. 23. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én még nem igényeltem panziót, de nekem talán a 2. és a 3. a legszimpatikusabb, bár mindegyik tetszik. De talán a 2. egy picit jobban megtetszett. Árban korrektek, bővebb a honlapjuk is, nekem valahogy jobban tetszik. Bár a mogyórodi pedig egy lassan 40 éve működő dolog, tehát nem lehet rossz az sem.
2014. máj. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A mogyoródiba már csak elvből sem vinném, ott lakott anno egy rakás menhelyes kutya, köztük az enyém is. Mindegyik úgy jött vissza, hogy rettegett az emberektől, volt, amelyiket altatni kellett, annyira elvadították odalent, pedig amúgy tök normális kutyák voltak (előtte sokuk fent volt a budapesti menhelyen, ismertem őket, láttam a változást).

Nyilván a gazdás panziósokkal nem így bánnak, meg ott a csaj előző férje volt a ludas elsősorban, de ő meg szó nélkül tűrte ezt az egészet... Szóval a kutyádat ugyan nem félteném, de hát az elvek, na.

2014. máj. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kippyéket ismerem személyesen, elkötelezett kutyások. Nagyon korrektül panzióztatják a kutyákat.
2014. máj. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!