Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tanítsam a kutyámat...

Gerasz88 kérdése:

Hogy tanítsam a kutyámat szobatisztaságra?

Figyelt kérdés
5 hónapja van egy Amstaff kutyám imádom őt 1 emeleti panelban lakom de még nem tudtam rávenni hogy szobatiszta legyen és össze visza pisil a házban padószőnyeg van mindehol és már nagyon büdös van ! várom a tanácsokat !
2014. máj. 17. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
2 óránkénti séta. Ha lent végzi a dolgát, hatalmas dicséretet kapjon, ha fent végzi a dolgát, takaríts.
2014. máj. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és 2 óránként kell levinni mindig ?? vagy csak egy ideig ??
2014. máj. 17. 16:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Addig vidd le két óránként, amíg bepisil otthon is! Gyakori séta nélkül soha nem tanulja meg, hogy ne a lakásba végezze a dolgát. Utána elég 5-6 óránként.
2014. máj. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ismerősömék azt csinálták, hogy beleérintették a kutya orrát a pisijébe.Mellé levitték gyakran sétálni hogy elvégezze a dolgát, és rövid időn belül szobatiszta lett
2014. máj. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az orr finoman belenyomását én is próbáltam meg egy pici ütés az orra ha rajta kaptam de hát nem hat nagyobbat meg nem szeretnék ütni meg az orrát se szívesen nyomom bele hát meg próbálom a sűrű sétát hátha beválik !
2014. máj. 17. 17:49
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne is nyomogasd az orrát semmibe, primitív dolog, és semmit nem ér. Hidd el, ha leviszed pár óránként, és jutalmazod, megdicséred ha lenn végzi a dolgát, nagyon hamar rájön a kutyus, nagyobb élmény lenn pisilni, és gyorsan szobatiszta lesz. Sok sikert!
2014. máj. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hiszek neked nincs más választásom :DD mert már tanácstalan vagyok majd írok a fejleményekről ! :D
2014. máj. 17. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!