Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ehet a kutyám cseresznyét?

Ehet a kutyám cseresznyét?

Figyelt kérdés
A kertünkbe van egy cseresznye fánk par hete adtam a kutyàmnak egy szemet kostolas keppen ..annyira megizlett neki hogy egy hete észre vettem hogy a kutyám a lelògò ágakròl falatozik minden nap... a magot és néha a szárát is megeszi ... nem ártalmas neki??

2014. máj. 23. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem.
2014. máj. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mármint ehet, nem ártalmas :D
2014. máj. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, a miénk ősszel a diót és a mogyorót eszi... :D Persze a héját szanaszét hordja..:D
2014. máj. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Miénk is tolja a cserkót.

Meg ősszel a diót is feltöri és kieszi.

2014. máj. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ehet. Persze azért ne egyen ládaszámra, de egyébként semmi baja nem lesz tőle. Max. megfosatja, ha sokat eszik. A mieink a szilvát szoktál lelegelni, illetve a málnát is szeretik. A diót meg nem szoktam összeszedni és azt télen kiássák, feltörik és megeszik. Addig se unatkoznak :)
2014. máj. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyém szó szerint legeli a fáról a : körtét, almát, diót, cseresznyét. Bokorról: málna, egres, ribizli. Földről: szamóca. Még mindig él és makk egészséges :)
2014. máj. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A mi kutyánk mindent megesz még a szilvát is... és nincs semmi baja úgyhogy ehet.
2014. máj. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!