Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaptam egy 14 hetes alaszkai...

Kaptam egy 14 hetes alaszkai malamut kiskutyát, még pedig egy kislányt. Viszont nevet még nem választottam neki, küldenétek párat, hogy tudjak válogatni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 23:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Leírom az én lány kutyáimat hogy hívják: Angyal és Arany, de macskám összesen már bizos volt 30-40(nem váltogatom őket, állatvédő vagyok, csak hát kiscicákat eléggé elvitték vmi kiscica betegségek, meg hát tűnt is el vagy 10-15 cicám, mert nem mind szereti ám egymást) körül, szal leírom, h én a lány cicáimnak milyen neveket adtam eddig, mert szerintem mind1 h kutyára vagy macskára. Szal volt már: Marie, Rosaline, Citlali (Szitláli, rövid á-val), Marisol (Máriszol, dettó rövid á-val),Brisa,Angel(Éndzsöl), Nola, Violette (Vájolet, rövid á-val), Lüszi Tarkinca (egyben a kettő, de általában Tarkincának hívjuk), Tigris (hát... ez kutyára nem illik, egyébként először azt hittük h fiú, csak nem volt szivem átnevezni), Jázmin. (javarészt fiúk születtek)

Em vannak ilyen kutyás kártyáim mindjárt előkeresem és írok még. :D

2009. dec. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, nagyon aranyos vagy:)
2009. dec. 29. 23:31
 3/10 anonim ***** válasza:

1.vagyok, megtaláltam, írom a lány-kutyusneveket. : Lady, Molly, Storm, Rogue (Rúzs), Princess, Laura (Lora), Ginger, Mary, Amanda, Jasmine (Dzsezmin), Sarah, Babe (Béb), Laika (Lajka), Nanok, Lassie, Nana, Azalea, Cream, Sugar (sokféleképpen mondják, pl: Szugör, Sugár (rövid á-val)), Kylie, Ginger, Doodles.


Ja, és nálunk most van két a hónapos kiskutya (Arany kiskutyái), és a lány talán LaLa lesz. :) vagy Laura (Lora) :)

2009. dec. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
nevezd el birkának vagy disznókának :D
2009. dec. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Liza, becézve Lizi
2009. dec. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha már szánhúzó fajtájú kutyáról beszélünk, akkor legyen valami ehhez méltó név, nem csak valami átlagos. :D

Pl: Alaszka (Alaska), Yukon, Eszkimó, vagy valami ehhez hasonlót tudnék elképzelni.

2009. dec. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A mi malamutunkat, aki besétált hozzánk, Jennynek hívtuk. De aztán meglett a gazdája aki Dömének nevezte, de nem akarta visszakapni. Nagyon aranyos kutya volt de mindig meg akart szökni és utálta a másik szuka kutyát.
2009. dec. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szuka, nem kislány.
2010. márc. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A mieinket Maya- nak hívják és Sisi- nek.
2010. szept. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Icey (ájszi) :D
2011. márc. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!