Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor nyílnak ki a kiskutyák...

Zoliba'csi kérdése:

Mikor nyílnak ki a kiskutyák szeme?

Figyelt kérdés
A születéstől tekintve.(Épp most született 9 :) )

2014. máj. 24. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Két hetes korunkban nyílik ki a szemük. Milyen fajták?
2014. máj. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Újabb 9 kutya a menhelyeknek! Gratulálunk, szép volt.
2014. máj. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Te beszűkült látáskörű panellakó róka én nem dobom ki az utcára mint más, nem mennek a menhelyre fajtatiszta kutyáról van szó. Menj és vegyél magadnak plüssállatot ivartalanítsd ki és gondozd,de óvatosan mert lehet hogy a menhelyre kerül! ;)
2014. máj. 24. 21:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Van kennelneved? A kutyák, amiket pároztattál, szűrve lettek betegségekre? Törzskönyvük van? A szuka megkapta a herpeszoltást(2 db)? Miért szeretnéd megtartani a kölyköket? Csak kíváncsiságból kérdezem, nem támadó jelleggel.
2014. máj. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem támadásból, azért tartom meg a kutyákat hogy a kenneles "Szaktenyésztők" ne lopják le az emberek pénzét... Természetesen a kutyáknak van oltásuk, az anyjuk kapott kombinált oltást is.
2014. máj. 24. 21:58
 6/9 A kérdező kommentje:
A "szüleikre" értem,
2014. máj. 24. 22:00
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Egyrészt vidéken élek ahol nincs panel már csak ezért sem lakhatok ott. Másrészt többféle állatot is tartok.

A kérdés amit feltettél viszont arról árulkodik, hogy halvány fogalmad sincs az általad tenyészteni kívánt állatokról. Az, hogy mikor nyílik egy kutya szeme olyan alap dolog amit tudnod illett volna mielőtt belekezdesz az elletésbe. Ráadásul nem is nehéz utána olvasni, de hatalmas műveltségeddel és széles körű tájékozottságoddal úgy látom a google alapszintű használata is gondot okoz.

2014. máj. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szaktenyésztő -.-"

Aha inkább hívd magad szaporítónak. Fogalmad sincs mi munka és pénz áll a normális tenyésztés hátterében. Nincs róla fogalmad mert te nem azt teszed csak ész nélkül csinálok mert jól esik…

2014. máj. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szerintetek több száz akár több ezer évvel ezelőtt volt akármilyen kennel, vagy oltás és egyéb ilyen? Vicces amit az emberek képzelnek erről, nem arra akarok kilyukadni hogy nincsenek oltva stb. Egyébként tényleg szaporító vagyok most szült 5 évesen először a kutya.(+ kérdésem alapján rálehet következtetni biztos 10 éve csinálom a "szaporítást".....)

Ismerem a google-t tudom hogy, le van ott írva minden , csak kíváncsi lettem volna más gazdák saját tapasztalatira, élményeire. Azonban itt csak támadó jelleggel állnak velem szóba... "A rosszindulat három komponense (...) a féltékenység, a mohóság és az irigység." Ebből én nem kérek köszönöm! Egyébként jól vannak a kiskutyák és az anyjuk is! :)

2014. máj. 25. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!