Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a baja a kutyánknak?

Mi a baja a kutyánknak?

Figyelt kérdés
két napja fialt a kutyánk, kb két és fél éves puli, három kölyök volt de mind a három meg volt dögölve, meg rajtuk volt valami nyálkás izé, nem tudom mi. a kutyánk is eléggé vérzett, nem első fialása volt, alig eszik meg iszik, járkálni se nagyon szokott, csak a fejét emeli fel. most lett fürdetve, amikor a hasához értek nyüszített.. eléggé lefogyott, egy ideje keveset eszik. állat orvos egy hét múlva tudna max eljönni. valami ötlet mi a baja?

2014. máj. 25. 10:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hogy a Jóisten szomorítson meg,ha neked vagy a gyerekednek ilyen baja lenne,1 hétig rinyálnál,hogy nincs orvos vagy kerítenél egyet a föld alól is?
2014. máj. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Szomorú gyerek korotok lehetett, a komenteket elolvasva. Bocs, hogy 16 éves vagyok, és nincs autóm amivel elvihetném. Bocs, hogy az orvos egy gyökér és nem jött ki. Nem azt kértem hogy osszatok ki, hanem a kérdésre szerettem volna választ kapni. Egyébként is, adtunk neki gyógyszert, láss csodát jobban van. Ja ha olvassák azok akik ennyire hatalmas IQ-val rendelkeznek, csak tudjátok MA MIRE A SULIBÓL HAZAÉRTEM, EGY KISKUTYA OTT VOLT VELE ÉS KÖSZÖNI JÓL VAN, NEM VOLT DÖGLÖTT.
2014. máj. 26. 13:45
 13/18 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátennék, hogy szerintem le volt gyengülve, és az utolsót nem igazán tudta megszülni. Bár nem vagyok orvos, nem tudhatom. (Végül is mindegy, majd jönnek azok a sz*r életű emberek, akik azt hiszik mindent /közbe csak a monitor mögül okoskodnak, szánalmas/ tudnak és majd megmondják mi a dörgés.)
2014. máj. 26. 13:51
 14/18 sippara ***** válasza:
64%
Na akkor kicsicica. Egyrészt vakard le a tojáshéjat a seggedről, mielőtt szájat csinálsz belőle. Másrészt azt most felejtsük el, hogy a hullamérgezésben haldokló szuka három nappal később leellett még egy egészséges kölyköt - lehet, hogy neked a szobahőmérséklethez konvergáló IQdal f.@.sz@ kis hazugságnak tűnt, de nem az. Amit a családodnak és neked kívántam, azt továbbra is tartom, akasztás, halott embrióval. Gyanítom ha már "nincs autó és nem tudtad elvinni", nem jársz se bulizni, se iskolába (ezt mondjuk még el is hinném), se vásárolni, és ha bármelyikőtöknek bármi baja lesz, ott döglik meg a helyszínen, mert "nincs autó" (ezt meg csak remélni merem).
2014. máj. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Most hazudsz vagy a kérdés feltevésekor.Azt írtad hogy három halott kiskutya volt.Úgy látszik ufojárás van felének és hoztak egy élő kiskutyát.16 évesen is tudsz szólni a szüleimnek az orvosról.
2014. máj. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

nem, nem hazudok, és azt én nem írtam hogy semmi baja nincs a kutyának, de él, mozog, de ránézésre én nem tudom mi a baja. aki nem hiszi el, megadhatom simán a címet, nézze meg személyesen.


sippara: nem nem járok bulizni, vagy ez ilyen meglep, hogy egy 16 éves fiú nem szereti a diszkót, és nem az a célja hogy minden hétvégén segg részeg legyen, hanem inkább segít itthon, tanul, mert akar valamit elérni az életbe?

busszal járok suliba, boltba gyalog, egy utcányira van.

2014. máj. 26. 14:13
 17/18 sippara ***** válasza:
100%
Hát akkor MÉGISCSAK el lehet hagyni a házat autó nélkül :O :O :O :O SOKKOLÓ!!! Tudtad, hogy a kutyába sem csap bele a villám, és le se tartóztatnak, ha megfogod, felülsz vele egy buszra/villamosra/metróra/traktorra/helikopterre/magnrepülőre, és elviszed orvoshoz?
2014. máj. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Már írhatsz is címet és küldöm az állatvédőket
2014. máj. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!