Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit javasoltok?

Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Kertes házban élünk, éjjelre be szeretném engedni a kutyámat, napközben viszont mikor senki nincs itthon "kitenném" a kennelébe. A kennel egy elkerített kertrész, van elég helye, van egy minőségi kutyaháza is. Sokat mozgatnám, és foglalkoznék vele amint hazaértem/és mielőtt elmegyek reggel is.

Az elkerített kertrész füvesített, nincs lebetonozva sehol. A kérdésem az lenne, hogy mikor hazajövünk az utolsó sétáról és befejeztük a kinti tevékenykedésünket, jönnénk be a házba, elég a mancsát megtisztítanom és alaposan átfésülni a bundáját, vagy tanácsoltok még más tisztítási eszközt is?


2014. máj. 26. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez az adott fajtától is függ, hogy a szőrének mire van szüksége. Nekem labrador keverékem és rottweilerem van bent. Mikor ilyen száraz az idő és belehemperegnek a porba, akkor beengedés előtt nedves törölközővel áttörlöm őket és ennyi. A lábukat csak sáros időben szoktam törölni/mosni.


Ha sétánál fürdenek, akkor pedig simán áttörlöm őket törölközővel és jöhetnek is be.

2014. máj. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én amstaffot tartok panelban, ő rövidszőrű, ha poros lesz a bundája én is átszoktam törölni kint az ajtó előtt, a lábát én is csak akkor, ha sár van.

Szerintem bőven elég, ha átfésülöd a bundáját, a mancsát csak akkor szükséges, ha nagyon koszos. :)

2014. máj. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!