Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szüleim vesznek nekem egy...

Szüleim vesznek nekem egy bordert, csak nem tudom eldönteni melyik színt válasszam. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nekem a bluemerlék nagyon tetsznek, de a szüleim szerint olyan furák és ő inkább fekete-fehéret akarnának. A másik kedvencem a barna. Szerintetek?
2014. máj. 26. 23:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ne szín alapján válassz hanem papírok, szűrések, törzskönyv, párosítás alapján kennelt, majd az alomból hozzád való jellemű kutyát. Lovasok szokták mondani, hogy jó lónak nincs színe. Ez kutyákra is igaz.
2014. máj. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
66%

Elsőnek van igaza.

De mire szeretnéd? Csak sportra? Ha a te kutyad lesz akkor te dönts a szín felől. Egy ilyen kutya 150.000 - 200.000. Körül van

2014. máj. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
78%
ilyen feltételek mellett nem vagyok benne biztos, hogy kéne neked egy border, de ha ez megnyugtat, a bordernek nincs színe. ennyi. én is odavoltam egy színért, elmentem egy kiskutyáért és elhoztam egy olyan színűt, amire azt mondtam, hogy na azt nem. nem bántam meg.
2014. máj. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
De mégis csak 15 évig fogom úgymond nézni a kutyát, és akkor már olyat nézzek ami tetszik és szép a szememnek. Egyébként ilyen hobbi kutyának akarom, sétálgatni-bringázni-túrázgatni. Nyáron pl. rendszeresen megyünk Erdélybe 2-3 hétre és oda is vinném magammal. Amúgy tudom mennyibe kerülnek. Eddig csak törzskönyves kutyáink voltak.
2014. máj. 27. 13:15
 5/27 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, ő világ legszebbje nekem és színét is imádom már, a következőt is ilyennek tervezem.

amire meg te szeretnéd, az max egy showbordernek elég, de azok közül sem mindegyikben.

2014. máj. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
lemaradt, hogy a következőt is ilyennek tervezem, de nem ez fog dönteni, ha valami más szín/minta, kit érdekel. nem az lényeg.
2014. máj. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
50%
Ezért aztán kár bordert venni... :o(
2014. máj. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Mert mindenkinek világbajnoki és versenyzői babérokra kell törnie egy borderrel?
2014. máj. 27. 14:54
 9/27 anonim ***** válasza:

nem. nekem sincsenek ilyen céljaim.

hanem azért, mert nem fogod kiaknázni a benne rejlő lehetőségeket. erre akármilyen kutya elég lenne.

2014. máj. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Áh ne legyen bordered hogyhogy Csák erre kell. Különösen most hogy divat kutyát lett szegény fajta… szinte sajnálom hogy nekem is most lesz és nekem sem olyan szín lett mint amilyet terveztem blue merlét akartam és au. Vörös lett belőle most pénteken hozom el de imádom
2014. máj. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!