Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 kutya és egy macska: egy...

2 kutya és egy macska: egy vizestányér?

Figyelt kérdés

Most gondolkoztam el azon, hogy van egy kutyám, szombaton jön a másik kutyi, kb. 1 hónap múlva egy cica. Van értelme annak, hogy külön vize van a macskának? Mert hogy ez a kutyát nem érdekli, az biztos. De a macska nem finnyás?

Vajon jó kategóriába írtam? :)


2014. máj. 27. 20:25
 1/4 Kincshő14 válasza:
Vagy esetleg a 2 kutya elkapja a macskát egyébként ha szomjas a macska akkor inni fog a vízből, de lehet célszerűbb külön tálkába önteni a cicának 1 dl-t kb ezen ne múljon semmi sem.
2014. máj. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A mi cicánk nagyon vicces, ahogy a kutyák vizesvödréből iszik, főleg, amikor már kevesebb víz van benne és a macska épphogy bele nem esik a vödörbe. :D
2014. máj. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Akiteki ***** válasza:
Ha már összeszokott a macska a kutyákkal, akkor inni fog a vizükből. De addig még sok munka van vele.
2014. máj. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk ebből nem volt probléma, isznak egymás vizéből.

Ami kell ehhez:

- a kutya ne védje be a tányérját

- macskának is megfelelő méretű tányér

- és ha már túl nyálas, koszos cserélni kell a vizet


Nekem anno eszembe sem jutott,hogy esetleg finnyázna a macska.

2014. máj. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!