Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 7 hetes kutyusommal sétáltam...

A 7 hetes kutyusommal sétáltam a kertben, amikor észrevettem, hogy a szomszed macskája hányását eszi. Gyorsan fölkaptam, de ekkor már megette. A macskának semilyen oltása nincs, féregtelenítve sincs. Amolyan elhanyagolt állat?

Figyelt kérdés
Most lesz-e a kutyusomnak baja?

2014. máj. 20. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

vagy igen vagy nem..

főleg, hogy ha jól számolom a te kutyádnak is egy darab oltása van, ami még nem védi semmi ellen. szóval igazából tök8 h megeszi-e a hányást vagy sem, bárhol felszedhet a kertben valamit. nem kéne kivinni. nem kellett volna elhozni ilyen fiatalon.

2014. máj. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Először is: miért van nálad 7 hetesen? A törvény szerint 8 hetes kortól lehet elhozni a kölyköt, legyen fajtatiszta, vagy keverék.

A helyedben nem kockáztatnék, elvinném állatorvoshoz, amint lehet. Nem tudhatod mi baja van.

2014. máj. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet bizony.

Érdemes tényleg megmutatni dokinak.Nagyon kicsi még.Nem véletlen,hogy nem lehetne még nálad.

2014. máj. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Mit keres nálad 7 hetesen? Hát hogyne lehetne baja, szinte tuti, hogy baja lesz! Amíg nem kapja meg az utolsó oltását a kölyökkutya nem véletlenül nem lehet sétáltatni és a kertbe is csak felügyelettel kiengedni! Az utolsó oltása után egy héttel védett teljesen csak, addig extrán figyelni kell rá! Mostmár teljesen mindegy mert megtörtént a baj. Minnél hamarabb irány az állatorvos és 14 hetes kora előtt minden lépését figyeld a továbbiakban és tartsátok tisztán a kerteteket, ha kimegy a kutya!
2014. máj. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindig kapom a lehurrogást, hogy a kutyáimat miért nem vittem ki az oltásik előtt.. Épp ezért.
2018. aug. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!