Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy viszitek a kutyat setaltani?

Hogy viszitek a kutyat setaltani?

Figyelt kérdés
szeptemberben jön a baba es van egy 3 eves kutyam.egyedülallo anya vagyok.anyukak ti hogy oldjatok meg ezt?
2014. máj. 28. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Babát magadra kötöd és két szoptatás között mentek.
2014. máj. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 sippara ***** válasza:
100%
Bár még csak elméletben tudok nyilatkozni, én úgy tervezem, hogy a baba megy a hátamra kendőben, úgy a legbiztonságosabb (akármi is történjék, annak, hogy a hátadra ugrik egy kutya, nullához konvergál az esélye).
2014. máj. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy tervezem, ahogy sippara, magamra kötöm a gyereket, és úgy megyünk. Ha meg túl nehéz lesz már, akkor vagy ilyen sportbabakocsit veszek, vagy ha elég idős a gyerek, jön a saját kis lábain.
2014. máj. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is valami hasonlót tervezek. Lakik itt a környéken egy nő, neki most van egy pici, meg egy babakocsis gyereke. Ő is kötözgeti az egyiket (csak maga elé), a másikat meg tolja. Mellette meg megy szépen pórázon a goldi meg a labi
2014. máj. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 sippara ***** válasza:
Hű, előre nem merném :O :/ balhé van, vagy simán csak oda kell nyúlni idegen kutyához, felugrik, megvan a baj :/
2014. máj. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szilvi & Argos ***** válasza:
Több ismerősöm babakocsival és/vagy magára kötve oldotta meg :) Néhányan szinte az utolsó 2-3 hetet leszámítva terhesen mentek nyomkövetni, tréningezni is, vagy később gyerekkel a hátukon :)
2014. máj. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Meritek vagy sem, újszülöttet csak elöl lehet hordozni kb. 4 hónapos koráig, amíg nem tudja stabilan tartani a fejét. :) Utána már lehet csípőn vagy háton is. Rám tuti nem ugrik egy kutya se, ha nem akarom, mert ahogy ugrik, kapja is a pofont! :) Mindegy, azt a pár hónapot ki lehet bírni elöl hordozással is.
2014. máj. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi ma este teljesítettük az első 8 kilométeres, másfél órás kutyasétáltatásunkat a 3 hetes fiammal. Egész jól ment, a baba végigaludta a sétát.
2014. jún. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!