Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek hány kuty a még...

Szerintetek hány kuty a még egészséges kategória?

Figyelt kérdés
Mármint egy család számára. Mi nagy kutyabolondok vagyunk, és bár két külön portáról van szó, de tesómék hátsó szomszédok, sval a kertünk vége közös és valamennyire össze van nyitva, így van 6 kutya. 4 nálunk, 2 náluk. Sokan azt mondják, ez már nem egészséges dolog, hogy eennyi kutya van egy helyen. Hozzátenném, mindegyik szinte egyformán tud mindent, mindegyikkel foglalkozva van napi szinten több órát, van hogy egyszerre visszük őket 2-en 3-an sétálni és a kutyák is jól megvannak. Ez már nagyon extrém, kirívó eset, vagy még belefér?
2014. máj. 28. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi különös. Mikor anyámékhoz költöztem, 3 kutyájuk volt, nekem 2. Tehát összvissz volt 5:) De ha kertes házam lesz, olyan 5-6 kutyát tervezek, 3-4 állandót, melléjük pedig 2-3 ideiglenest. Jelenleg panelban lakom, volt 3 kutyám, most 2 van, pár héten belül érkezik a 3.:)
2014. máj. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen mindegy, hogy mennyi kutyát tartasz, ha azok normálisan vannak nevelve, nem zavarják a szomszédokat, nincs büdös tőlük és nincs mocsok.


A szomszédunkban 1 idegbeteg 5 kilós kutya van, aki folyamatosan ugat és soha nincs sétáltatva és nincs összeszedve utána a sz@r a kertben. Nem csak hogy idegesítő, de nyáron 40 fokban még büdös is... szóval szívesen venném, ha egy jól nevelt 6 tagú kutyafalka lenne a szomszédom és nem ez az elcseszett család az elcseszett 1 db. kutyájukkal :))

2014. máj. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem semmi gond. nálam egy porta 5 és egy negyed kutya. gond nélkül megvannak. még a macskákkal is. szeretet és nevelés kérdése. az emberek meg sokszor hülyék. azért mert nekik kettő is sok óbégatnak.
2014. máj. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk panelben van 3 kutya.

Anyuéknál kettő, a kertjük 5 percnyire van a lakástól, nálunk a 3. kutya

2014. máj. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi is együtt lakunk nővéremmel, anyummal, egybe vannak nyitva a telkek:)Így van 5 kutyánk,hála a szomszédokat nem zavarja még örülnek is nekik mivel nagyon jó jelzőkutyák, tanítva vannak, mivel 12-en vagyunk így minden kutyusra bőven jut idő:)
2014. máj. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Akiteki ***** válasza:
100%

Nekem 13 van. (a kölykökkel 22) De ez már az egészségetelen kategória. :D:D

8-ig jó volt, akkor még mindenkivel minden nap tudtam foglalkozni. Most már be kell osztani. Szerencsére a 10 év felettiek már nem igénylik, hogy minden nap történjen valami érdekes.

2014. máj. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy embernek legfeljebb 4-5 kutya való, akikkel még szoros kapcsolatot tud kialakítani. Ti ráadásul többen foglalkoztok a kutyákkal. Szerintem nincs ezzel semmi baj.
2014. máj. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akiteki, te tenyésztő vagy? Mert azért ennyi kutya tényleg nagyon extrém eset.
2014. máj. 28. 20:27
 9/9 anonim ***** válasza:
nálunk 7 kutya van. egy aktív nyugdíjas, egy (lusta) hobbi, három aktív versenykutya, két növendék. ketten kutyázunk apájukkal, nem érzem egészségtelennek :)
2014. máj. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!